Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Á, nagyon félek a pókoktól,...

Á, nagyon félek a pókoktól, rettegésbe tartanak, milyen kivégző szert kéne magammal vinnem, amit messziről is lehet "applikálni", hogy a pók megdögöljön?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon félelmetes volt,mikor hazajöttem,akkor egy óriási pók volt a bejárati ajtó fölött,még ha most is rágondolok elönt a félelem.Nem volt itthon senki,így hát nekem kellett bemennem,de féltem,hogy rámugrik,vagy a közelembe ér,és akkor szerintem ott haltam meg volna.Ezért 2 órát vártam,próbáltam megközelíteni,egyszercsak leugrott onnan és arrébb ment,de nem láttam ,hogy hova,így még egy órát tovább vártam,aztán megkértem a szomszédot,hogy nyissa ki az ajtót,és figyeljen nehogy valami rámessen.Be is mentem,de most meg félek kimenni is.Valami lángszóró féleséget nem lehet kapni? A spraykkel az a baj,h nem hatásosak,nekem valami sósav vagy kénsav spray kéne,hogy elpusztuljanak ezek a dögök.Nagyon félek tőlük :( valaki segítsen
2010. szept. 25. 10:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Okos gondolat, legalább olyan jó, mint a sósavas gondolatod volt. Égesd fel a házat, tuti nem lesz ott több pók.

Ha a butaság fájna, te már ordítanál.

2010. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Légy szíves majd szólj, hogy mikor fogsz forrasztólámpával pókot vadászni, mert már rég nem láttam egy jó égő épületet. :D Öcsém.. :D
2010. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Bent sohase szokott lenni pók,csak ilyen mini,ami átlátszó,azt meg felporszívózóm,viszont a kertbe a kövek alatt,meg a füvön szokott lennie az olyan nagy amitől már k_r_ára :) félek,azt meg széttudnám pörkölni:)
2010. szept. 25. 11:42
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
tömény ecettel öntsd le őket, én is utálom mindet, egyszer kipróbáltam, és szó szerint szétolvadt a pók.
2010. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Hagyd békén a kinti pókokat, az az ő területük. Megértem én, hogy fóbia meg minden, de ha épp ésszel belegondolsz mit árthat neked? Max. megcsíp ha fogdosod, de ha ráteszed egy papírra, és elteszed onnan, akkor nem fog megtámadni, rád ugrani, ez nem egy kutya. nagyon hasznosak, mert megfogják a legyeket és szúnyogokat is, és miért is félsz tőlük tulajdonképpen mert 8lába van, vagy miért?

Lehet pókeltávolítót kapni.

[link]

2010. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Egyet értek a kérdezővel. "de ha ráteszed egy papírra, és elteszed onnan" Ha még 1 méterre sem merem megközelíteni, akkor hogy tenném rá egy papírra?
2010. szept. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
á nagyon félek tőlük ,ha mégegyszer találkozok 1 ilyennel,sírva fogok elfutni onnan!
2010. szept. 27. 20:00
 18/25 anonim ***** válasza:
Kedves 11:16 os! Látom, te azért jössz ide, hogy kiossz másokat, de fogd fel, hogy van aki tényleg fél a pókoktól. Erről nem tehet 1 ember se.
2010. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
48%

Dehogynem tehet... Az ilyen alaptalan fóbiákat le kell győzni.. Ez beteges és felesleges, gyáva dolog. Minden normális ember tudja, hogy egy pók nem bánt, a legtöbb csípése ártalmatlanabb egy szúnyogénál, veszélyesnek pedig egyik sem veszélyes emberre. Nagyon jól mondta az egyik válaszoló, pszichológus + ismeretszerzés. Ha kicsit jobban megismered őket, rájössz, hogy nincs is mitől félni. Ahelyett, hogy itt hergelitek egymást és buta, gyáva ötleteket adtok egymásnak.

Megölni könnyebb, mint megismerni és elfogadni, igaz?

2010. okt. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
De amúgy szerintem a kérdező fake, sósav + forrasztó senkinek nem jut eszébe, pláne az utána lévő de kin is vannak pókok magyarázattal. Aki fél tőlük, nem keresi fel őket a kövek alatt.
2010. okt. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!