Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Más is van rajtam kívül, aki...

Más is van rajtam kívül, aki ugyanolyan aranyosnak tart egy kiskutyát, vagy kiscicát, mint egy kisbabát?

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 00:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
20%
Én egyáltalán nem tartom aranyosnak a babákat, de inkább gyerek, mint egy kutya vagy macska.
2022. szept. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
98%

Aranyosak a kisbabák, de néha előjön az az érzés hogy xy büdös kölke megőrülök az üvöltésétől.


Egy kis állatnál sose érzek ilyet :)

2022. szept. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
93%

"de nyilvan megmosolyogjuk azokat a 35-40 eves ismeroseinket, akik szanalmasan potolni akarjak az űrt egy kisállattal es mar mar a gyerekukkent tekintenek a kiskutyara, kiscicara"


Ez nagy taplóság. Nem tudhatod, hogy mi van a háttérben. Nekem is "gyerekpótlék" a kiskutyám, mert a 6. sikertelen lombik után feladtam a próbálkozást.

2022. szept. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
98%

Hat mi gyerektelen 30 eves par vagyunk egy macskaval, akit imadunk, de siman leturom barhonnan, ahova le akarok ulni, ha este gyokerkedik, akkor pedig kizarom a szobabol.

Eszem agaban sincs gyereket potolni vele, pont azert jo a macska, mert a nap 24 orajabol kb max egy ora foglalkozast igenyel, ha osszeadok mindent, egyebkent meg elvan magaban es cuki. Ennyi. Nyaralasnal is itthon tudjuk hagyni par napra, csak megkerunk valakit, hogy ugorjon at 1-2 naponta elintezni a dolgait.

Aki gyereket akar potolni, annak jobb valasztas a kutya, de altalaban ott is csak a gyerekes emberek magyarazzak bele ezt a potlas dolgot, mert keptelenek felfogni, hogy valaki nem vagyik mindarra a dolgokra, amik egy ember felnevelesevel jarnak.

2022. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
12%
#23 Nagyon sajnálom, ami történt veled. De ettől az a személyes tragédiádnak egyáltalán nem feldolgozása, hogy egy állatot nem állatként tartasz számon, pszichésen nem erre vannak kitalálva. Ebből lesznek a cuki, de neveletlen, kezelhetetlen rosszul szocializált háziállatok, ami miatt még az állattartók nagy része is szidja a kutyásokat, mert nem lehet tőlük meglenni az utcán.
2022. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
89%

25-ös


Ki mondta, hogy neveletlen a kutyám? Eddig 3 sikeres vizsgája van, most készülünk a negyedikre. Attól még, hogy nekem "gyerekpótlék", nem majomszeretettel van tartva.

2022. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
7%

Csak nézz rá a fb profilomra,

megkapod a vàlaszt...

(Tóth roland)

2022. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 tambi3 ***** válasza:
37%

Imádom a kis (és nagy) állatokat is, 6+2 macskánk és egy kutyánk van. Hogy embergyereknél mi számít kicsinek, és melyik "aranyosabb", arról álljon itt a következő történet:


Feleségem orvos lévén gyakran "ügyelt", ilyenkor én mentem az óvodába kisebbik fiamért, ahol egyszer visszarúgtam a felém guruló labdát... Ezzel kezdetét vette a (szerintem) valaha volt legrangosabb labdarúgómérkőzés; az egyik csapat fiam és én, míg a másik csapat a teljes óvoda volt. Kb 30-40 kislány és kisfiú rohant örömtől kipirulva, boldog visongással a labda után... (nem ide való, de a teljes magyar elsőosztályban évszázad alatt sem fogunk látni annyi lelkesedést és "szívet", mint amennyi eme félóra alatt "kijött" azokból az emberpalántákból)


Másnap már mindegyik a kerítéshez nyomott orral várt, hogy kezdődjön az újabb meccs (öltöny, nyakkendő, díszescipő; ahogy kell)...


Hogyan adhatna egy életen át egy (vagy tíz) cica-kutya-póni-orángután-krokodil-sárkánykígyó stb. bébi annyi örömet, mint az a hatvan-nyolcvan csillogó szempár félóra alatt???

2022. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!