Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vannak ilyen táborok nyaranként?

Vannak ilyen táborok nyaranként?

Figyelt kérdés

lovas táborokra gondolok, ahová azok is mehetnek akik elég amatőrök és tanulni szeretnének

rendes táborra gondolok ahol a hangsúly a lovagláson és annak a megtanulásán van

ha van ilyen Mo.-n merre felé??

köszi


2010. szept. 25. 13:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én Paksra, Pusztalovasudvarra jártam táborba. 4szer voltam, sztem nagyon jó volt. Amikor először mentem egyáltalán nem tudtam lovagolni, 2 tábor alatt ott tanultam meg ügetni, úgy, hogy biztonságosan tudom közben a lovat is irányítani. Ezen kivül foglalkoztunk is a lovakkal. Csutakolás, box takarítás, nyergelés... Mindig volt mit csinálni, nap végére el is fáradtunk rendesen. :) www.pusztalovasudvar.hu
2010. szept. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

szia

köszönöm szépen:):)

de most látom hogy amit te küldtél az családos nem??

én olyanra gondolok, hogy elmegyek egyedül és több velem egykorú gyerek lesz ott család nélkül

15 vagyok

vagy hogy volt??

mesélnél nekem róla??

privbe is jó lenne

köszi

de csak ha nem nagy fáradtság

most nyáron is mész??

amúgy mennyi idős vagy???

2010. szept. 28. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!