Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy Maine Coon és egy Szamojéd...

Egy Maine Coon és egy Szamojéd kijönne egymással, ha együtt nőnének fel ?

Figyelt kérdés
Mennyire képesek alkalmazkodni egymáshoz ? A jövőben mindenképp szeretnék háziállatot és egyaránt szeretem a kutyákat és macskákat. Mivel képtelen vagyok dönteni ezért arra gondoltam, hogy miért ne legyen mindkettő. :D
2022. szept. 13. 02:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szamojéddel szerintem nem lesz gond, ha együtt nőnek fel. A Maine Coon természete elég vàltozatos lehet. Ismertem olyat, aki mindenkit imádott, és olyat is, akinek a feje is szinte tabu volt idegenek számára. A harmadik annyira félt az emberektől, hogy őt sosem tudtam megérinteni, ránéztem, elfutott. Együtt laktak amúgy. XD Egymással nem nagyon léptek interakcióba, nem is voltak egykorúak. 4, 2 és 1 évesek voltak akkor. Más állatokkal lehet jobban kijönnek. Egy baràtnőm azt mondta, együtt nőtt fel a szülei MC-je és Ragdollja, ivartalan hímek, és azóta is együtt alszanak, kurkásszák, nyalják egymás bundáját. Úgyhogy szerintem egy bundás kutya meglesz a bundás cicàval is, a helyedben én is mindkettőre voksolnék, ha lenne hová tenni őket meg a pénz. :(
2022. szept. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Ez sosem az állatok fajtájától függ, hanem a jellemétől. Elvben semmi akadálya, gyakorlatilag meg lehet, hogy megölik egymást.
2022. szept. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kutya lehetőleg legyen kölyök, a macska pedig már elég nagy, és akkor garantáltan megszokják egymást. Így könnyű lesz a sorrendiséget megértetni a kutyával, illetve a macska sem fog úgy félni tőle.

Hogy milyen lesz a viszonyuk nagy korukra, az meg a jellemükön múlik. Nincs garancia, hogy kedvelni fogják egymást, de szerintem így gond sem lenne.

2022. szept. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!