Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Elfelejtettem fizetni az...

Elfelejtettem fizetni az állatorvosnál, rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

2022. szept. 29. 17:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok, van egy nagy testű kutyám, akivel egy időben többször jártunk állatorvoshoz. Konkrétan elkerülhetetlen volt a fizetés és a megfelelő papírok átvétele, még ha akartam se tudtam volna "elszökni". Konkrétan mint egy bevásárlás.
2022. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mégy vissza kifizetni, akkor az vagy
2022. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért volnál rossz?Visszamégy holnap és kifizeted,ennyi.Jót röhögtök az egészen azt kész.Előfordulhat bárkivel hasonló mikor sok a dolga,és?

Ha bepótolja akkor nincs gond.

2022. szept. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
34%
Így ismeretlenül, azt se tudom ki vagy, hol vagy, van egy farkad vagy lukad, kérlek menj be holnap, vigyél csokit meg egy üveg közepesen jó bort és vígan mondd az állatorvosodnak, hogy urambátyámsógor, elfelejtettünk rendezni tegnap az anyagiakat. Mondjad mivel tartozom. És adod e két dolgot. Ez kérlek falun, városban nagyon szép gesztus, (a bor főleg), ha valaki korrekt és tisztességes. Légy te is az. :)
2022. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mész vissza kifizetni, akkor legközelebb nem tudsz ehhez az orvoshoz fordulni ha baj van. Ne hozd magad ilyen lehetetlen helyzetbe. Felnőttesen, határozottan menj vissza és rendezd az adósságodat.
2022. szept. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Vissza mentem, kinevettek, 2X annyi pénzt kellett fizetnem, és még elisküldtek
2022. szept. 30. 13:49
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellett 2-szer annyit fizetni?Mire fel?Hogy érted hogy elküldtek?Többet nem mehetsz oda?Kinevettek rossz értelemben?

Basszus így legyél te normális.

2022. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
96%
Troll kérdés, ilyen nincs
2022. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Oda mentem, mondtam, hogy véletlen elmentem úgy, hogy nem fizettem, mondták, hogy csaló meg minden körberöhögtek, mondták, hogy kihívják a rendőrt is, aztán elkültek, mondták többet ne jöjjek, mert baj lesz, így kereshetek új álltorvost
2022. okt. 1. 08:06
 20/23 A kérdező kommentje:
Ami nagyon jó, hogy 1 állatorvos van a telepüésen ahol élek, tehát mehetek másik településre újat keresni
2022. okt. 1. 08:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!