Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen a bolhacsípés emberen,...

Milyen a bolhacsípés emberen, hogyan néz ki?

Figyelt kérdés
És hogyan lehet írtani?
2008. dec. 27. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A bolhacsípés 1-2 nap alatt elmúlik, de addig nagyon nagyon viszket. 2-3 cm átmérőjű halvány vörös folt, közepe pontszerű vérzéses szúrcsatornával. Leginkább az alsó végtagokat, és a törzset csípi. A fertőzéseket elkerülhetjük ha nem vakarjuk a csípéseket.
2008. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az első vagyok, az írtást elfelejtettem. Nos, nem szükséges őket írtani, mert mint írtam, csak 1-2 napig maradnak az emberen, ugyanis az ember testhőmérséklete nem kedvező számukra.
2008. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Sajnos nálam az egy-két centi,mikor bolhás lettem kis koromban idegen macskusztól kb.5cm átmérőjű lett,mivel mint kiderült,allergiás voltam.A "szúrás" helye ténylegesen látszódott,és napokig iszonyúan viszketett.

Hál' Istennek,ma már nincs bolhám:D,de a szúnyogoktól ugyanúgy kikészülök,2008 nyarán a Balcsinál úgy megcsípett egy,hogy 3 hétig látszott a helye.

A bolháról még annyit,hogy én úgy tudom,hogy inkább a hajlatokat részesíti előnyben(térd,könyök,nyak,derék).

Irtani nem kell,mert mint első hozzászóló is írta,nem érzik jól magukat rajtunk,és eltűnnek maguktól.


Boldog ÚJ Évet!!!

2008. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
bedagad a karod (bárhol is csipett meg) és általában a fejed elkezd hasonlitani Bruce Willis-hez.
2010. márc. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!