Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy kutya lehet terhes egy...

Egy kutya lehet terhes egy embertől?

Figyelt kérdés

Most erről beszéltem a barátnőmmel hogy egy kutya nem tud megtermékenyíteni egy embert, és gondolom ez fordítva is igaz.

Rákerestem és sehol nem találtam választ.

Köszi előre is a választ.



2023. márc. 16. 13:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

"Barátnőddel" , mi?! :D Oké, persze... :D


Na jó, viccet félretéve, attól, hogy nem kell holnap abortuszra vinned a kuvaszodat, meg nem helyes amit csinálsz!

Neki is vannak érzései!


Szóval csak úgy folytasd, ha komolyan gondolod! Házassággal, holtodiglan, holtomiglan, stb!

2023. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé beteg,hogy valaki ilyenről beszéli vagy gondolkodik.Nem lehet a kutya vemhes az embertől.
2023. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
És akkor az én kérdéseimet törlik…
2023. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
"Btk. 244. §: Állatkínzás bűncselekményének elkövetése, továbbá az állatok védelméről és kíméletéről szóló, 1998 évi XXVIII. törvény I. fejezetének 8/B §: az állatot nemi vágy kielégítésére irányuló cselekmény során felhasználni tilos."
2023. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Emberek attól, hogy féltem ezt a kérdést nem jelenti azt, hogy baszom a kutyám, elösszőr is lány vagyok, vaginám van, másodszor 16 éves vagyok, de ha lenne is farkam nem tennék ilyet egy kutyával...

Elég szánalmas, hogy egyből erre gondoltok miután valaki kérdez egy ilyet.

2023. márc. 17. 05:02
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Biológia órákról lógtál?:)
2023. márc. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi, te sem lehetsz terhes a kutyádtól.Bár azért elég beteg amit csinálsz...
2023. márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
54%
Komlón lakott egy lány, a Szekeres Ági, aki arról volt híres hogy kiverte a tacskójának es lenyalta. Na nálam ott kb el is szakadt minden. Pedig milyen csinos lány volt.
2023. márc. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Fúúúúúúúújjjjjj
2023. márc. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Egyszer sem lógtam a bioszokról, de nem igazán rémlik hogy tanították volna ezt a suliban, hogy az ember és más állat fajok szaporodhatnak-e. Ha neked tanították hát jó. És a 18. Válaszolónak meg azt hogy már a kérdésben leírtam hogy azt tudom hogy a kutyák nem tudnak embereket meg termékenyíteni. Lehet hogy kikelet volna írnom azt is hogy egy igen/ nem válasz is elég lett volna, köszönöm. :)
2023. márc. 17. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!