Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy kutya lehet terhes egy...

Egy kutya lehet terhes egy embertől?

Figyelt kérdés

Most erről beszéltem a barátnőmmel hogy egy kutya nem tud megtermékenyíteni egy embert, és gondolom ez fordítva is igaz.

Rákerestem és sehol nem találtam választ.

Köszi előre is a választ.



2023. márc. 16. 13:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Két külön fajnak csak akkor lehet utóda, ha a génállományuk szinte megegyezik. Ami az embert illeti, még főemlősökkel se tudnánk szaporodni, semelyikkel, pedig alig van eltérés a génjeink között.

Az olyan állatoknál, amelyiknél ez működik, (ló szamár, kutya farkas) , nem biztos, hogy összejön a dolog, de ha mégis, akkor az utódnak a szaporodása még kevésbé sikeres. Ha jól tudom, az öszvér nem is tud szaporodni.

De a lényeg, hogy az embernek túlságosan eltérő a génállománya, minden állathoz viszonyítva.

A legutolsó ilyen kereszteződése a homo sapiensnek, a neander-völgyiekkel volt. Azóta, csak a fajon belül, a különböző rasszok képesek egymással szaporodni. Más fajjal kizárt.

2023. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

A "faj" definíciója: "A leggyakoribb értelmezés szerint élőlények olyan csoportja, melynek egyedei képesek szaporodni egymással, és termékeny utódokat létrehozni."

Akkor szerinted...? :)

2023. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy hallottál már valaha kutya-ember, vagy bármilyen más két faj hibridjéről, ami szaporodóképes?
2023. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a hetvegi mozi az "Űrgolyhók" c film volt amiben Félelmet és pontos úti célját nem ismerve vág neki Szóló Sztár, a magányos űrhős legújabb kalandjának. Oldalán hű társával, a félig ember, félig kutya lénnyel elindul kívülről kissé rozogának tűnő, de ugyancsak felspécizett motorzattal rendelkező csillagközi lakóautójával kiszabadítani a gonosz Lord Kobak fogságába esett Vespa hercegnőt. Útközben összefutnak a gusztustalan Pizza a Hutt-tal, aki legutóbbi találkozásuk óta legalább dupla sajtnyit hízott, egy kissé idegesítő stílusú robottal, valamint egy különös kis emberkével, Yoghurt-tal, aki bevezeti őket egy titokzatos erő, a Svarc rejtelmeibe.
2023. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Honnan az ötlet?!

Áthallatszott a szomszédból a Mariska, mikor rászólt a férjére, hogy: - “Ne ugass már, fiam”? 😁

2023. okt. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

[link]


😁

2023. okt. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!