Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Gazdik, hogy viselitek a...

Gazdik, hogy viselitek a nyaralást a kis kedvenc nélkül?

Figyelt kérdés
Ki vigyáz ilyenkor rá?

2023. jún. 2. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Szüleim szoktak átmenni olyankor a cicámhoz.
2023. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
88%

Ooo mi nagyon rosszul érezzük magunkat mikor otthon hadjuk a kutyusunkat.


De átadjuk a mamának és ő biztosan gondját viseli!😁

Mire hazaérünk legalább 3kilóval nehezebb lesz.😅

2023. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Kutyával nyaralunk.
2023. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Jól, két cica van. Van kamera és naponta átmegy megbízható ember, láthatóan ők is elvannak, mint a befőtt (igaz, egy hétnél tovább nem szoktunk távol lenni).

Tudom, hogy sokkal nagyobb szenvedés lenne magunkkal cipelni őket, rettegnek az utazástól és az idegen emberektől.

2023. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem nyaralok a kutyám nélkül.

Amikor eldöntöttem, hogy lesz tudtam, hogy soha nem fogom magára hagyni ha nyaralok is akkor is olyan helyre megyünk ahová jöhet velünk.

2023. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Mi nem megyünk olyan helyre ahova nem vihetjük a kutyánkat. Nálunk ő családtag, így nem hagyjuk otthon, rokonnál vagy panzióba.
2023. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én sajnos nemtudom vinni a kicsi babámat mert ő egy nyuszi és már azt is utálja ha meglássa a hordozót.Anyukám beköltözik addig hozzám és ő gondozza.A nap nagy részében kint van szóval kell a felügyelet mellé.
2023. jún. 2. 20:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A kutya az esetek 99%-ában jön velünk nyaralni. Ha nem visszük, akkor anyu vagy a tesóm jön át etetni meg játszani vele.


A macskát nem szoktuk vinni, mert már a kocsiban megölne minket, hozzá szintén valamelyik rokon jön naponta.

2023. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Élvezem a nyaralást, és tudom, hogy a macska jó kezekben van. Kétnaponta jár hozzá egy megbízható ember, szóval semmi gond.


Őt nem vinném magammal, mert oskkal nagyobb stresszt jelentene számára az utazás.

2023. jún. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kistestű kutyámat viszem magammal, a nagyot panzióba adom :)
2023. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!