Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Én egy 11 éves lány vagyok....

Én egy 11 éves lány vagyok. Panelben lakom és nagyon szeretem az állatokat.Milyen állatom lehetne?

Figyelt kérdés

Panelben lakom és nagyon szeretem az állatokat.A szüleim viszont nem. Milyen állatot tarthatnék itthon amitől a szüleim nem akadnak ki és amire rá lehet őket venni. Olyan állat kéne ami nem foglal el sok helyet a lakásba nem szemetel nagyon, ami nem büdös, érdeked (nem úgy mint a halak) és amit hozzám lehet szoktatni. Azt kérem a válaszolóktól, hogy ne csak soroljatok állatokat hanem írjatok is róluk.


Előre is köszönöm a válaszokat


2008. dec. 30. 15:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, az érdeked helyett érdekes-t akartam írni!
2008. dec. 30. 15:37
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

én is panelba lakom, vannak aranyos csótányaink meg néha galambok.

panelba ne tarts halat mert penészedni fog a szobád meg gondolom te valami simogatós állatkát szeretnél, nem nézegetőset.

Mi tartunk teknősőket is már 14 éve, azok legalább csöndben vannak csak büdösek tudnak lenni. Van tengerimalacunk, nem büdi, ketrecben van, lehet simogatni, mert szereti, ő a kis kedvenc, tarts cocit nyugodtan. Én most szeretnék kis hörcsögöket is, de majd tavasszal, mert télen megfáznának, amig elhozom őket.

2008. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kössz az ötletet Hol olvashatok a tengerimalacokról?
2008. dec. 30. 15:48
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hörcsög nem büdös 1-2 hetente elég takarítani! De ők inkább éjjeli állatok nappal alszanak nekem 2 különböző fajtájú van! Tengerimalac is jó nekem is van, de ő nekem büdike mert, 3 nap alatt összepiszkolja a szihácsot!=)
2008. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én kistestű madarat ajánlok, pl. papagájt, könnyen hozzád szokik, könnyű takarítani (akár porszívóval is tudod a kalitkáját takarítani, én is úgy csinálom az enyémeknél), ha jól neveled, aludni is hagy, és nem ébreszt, amikor nem akarod, nem büdös (minden állat büdös, ha nem takarítod), kis helyet foglal (pl. a hullámos papagáj vagy a pinty nem igényel nagy teret). A hím madaraknak nagyon szép hangjuk van.

Panelban lakom én is, nekem 5 papagájom van, néha fiókák, néha öcsém madara is. Nagyon jó társak és játékosak, örök gyerekek. A szüleim is megszerették őket.

2008. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

Az utolsó válaszolónak üzenem,hogy 2 NAPONTA ILLIK TAKARÍTANI A TENGERIMALACOT!!!És akkor nem lesz büdike a 3.napra!!!Gondold végig:te hordanál 2-3 napos alsóneműt??Ugye nem!


A kérdezőnek a válasz,tengerimalac.lap.hu--itt írnak a malacokról érdekeseket.

2008. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
tengerimalacok.hu =)
2008. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem 3 napig hagyom büdösödni -.- nem arra céloztam 2 naponta takarítom -.-csak gondolom 3 napra már büdös..értelmezni tudni kell!xD
2008. dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
Értelmesen írni is tudni kell!!!
2008. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm tart egy fehér,és egy fekete egérkét(valamilyen patkánynak hívják),és roppant aranyosak! :) nem is gondoltam volna!kézhez szokottak,mert hozzászoktatta,és ott maradnak a válladon.még én is simiztem,meg a vállamra raktam őket,pedig nagyon irtózok az egerektől,de teljesen elbűvölt hogy mennyire szelídek :)
2008. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!