Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez miféle állatka lehet?

Ez miféle állatka lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma egy nagyon furcsa állatot láttam kinnt az udvaron! Anyuéknak is mondtam és egyből jöttek és csodálkoztak ők is. Na szóval: úgy nézett ki mint egy bogár vagy kis lepke. Semmi hangja nem volt még zümmögés sem. Barna és sárga színe volt a fején meg egy hosszú valami amivel a virágból szipkázott valamit. A mozgása elég gyors volt, és tök közel volt hozzánk (hugom felvette videóra, majd holnap belinkelem) Ti láttatok már ilyen állatot?? Amúgy mi meg Kolibrire tippelünk(tünk) kb: 4cm-es volt a hossza. Aki tud valamit írjon! Köszönjük! :D
2010. okt. 13. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

kacsafarkú szender volt szerintem

ilyen volt?

[link]

2010. okt. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
még annyit, hogy kolibrik csak dél-amerikában élnek, és a szender valójában egy lepke :)
2010. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Gondolom, ő az:

[link]

Kacsafarkú szender

2010. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jajj én is láttam már ilyet, és végre tudom mi az :D
2010. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen ő volt az!!!!! :D Köszi!!! Még soha nem láttam ilyen állatot!! Biztos védett is akkor. Köszi még1szer!!
2010. okt. 13. 22:54
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes állatka. Nálunk kint a hegyi házikónal nyáron vagy kora tavasszal szokott egy bizonyos időben megjelenni úgy 5 perces késéssel vagy korábban érkezik. Gyorsan végignézi az előtte nap "kiszipkázott" virágokat és már megy is tovább:P

De ezt midnen nap eljátszotta. Aztán jött az ősz és tovább repült :)

2010. okt. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen,igen ő az. Nálunk a petúnia virágából szívókázott nem is egyszer a nyáron. Amikor megláttam olyan aranyosnak tűnt.
2010. okt. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
5%
elég undorító egy vmi:S én biztos beszaladtam vna a lakásba ha ilyet látok:D
2010. okt. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
és nem bogár..azt hívjuk bogárnak aminek kemény a szárnyfedője, pl. szarvasbogár, cserebogár, tudod ilyesmik.
2010. okt. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hasonlót én is láttam: kunkori volt a "csápja" amivel a virágokba "nyúlt". Mi is kolibrinek neveztük el, de a poén benne az, hogy nem is madár. :)
2010. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!