Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ezt érzem a...

Normális hogy ezt érzem a kutyánk elvesztése óta?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hete halt meg a család kutyája, volt egy választott gazdija akihez jobban ragaszkodott, akit mindenhova követett stb.

Lassan 3 hete halt meg és most érzem azt, hogy mintha nem szerettem volna őt annyira amennyire kellett volna, pedig szerettem, ha lehetne visszapörgetném az időt és több szeretetett adnék neki. Az első 1-2 hétben ilyet nem éreztem csak most a napokban, ez is a gyász egy szakasza? Most érzem a hiányát nagyon.


2023. júl. 27. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Egy éve érzem ugyanezt, pedig az enyém segítőkutyus volt, akivel össze voltunk nőve.
2023. júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
azt nem tudom, hogy ez a gyász szakasza e de több mint valószínű, legyen az szakítás, halál, bármilyen kisállat elvesztése, ezt valószínűleg érzi az ember, hogy adhatott volna többet. kitartást, már fent játszik a többi állattal <3
2023. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyász érzésében a legtöbbször lelkifurdalást is érzünk. Sokszor úgy érezzük, adósságunk van az elhunyt felé, ami bűntudatot kelt. Biztos kapott elég szeretetet az a kutyus tőled is, meg a családtól is. Most már ne szomorkodj, ennyi adatott neki, szép élete volt nálatok. Majd a következő kutyánál érzékenyebb leszel az átélt veszteség miatt, és jobban fogod tudni szeretni.
2023. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!