Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mivel győzhetném meg a barátnő...

Mivel győzhetném meg a barátnőm, hogy ezek kártevők, és el kell pusztítani őket?

Figyelt kérdés
A barátnőm annyira radikálisan állatbarát, hogy képtelen megölni bármilyen kártevőt, és azt sem engedi, hogy én megtegyem. Például a házban a legyeket és szúnyogokat élve kell elfogni, aztán a kertben elengedni. Egerekkel, patkányokkal ugyanez a helyzet, csak azokkal még autózuk is 15 kilométert, hogy a közeli erdőben engedjük el őket. Mikor kullancs volt a kutyánkban, azt is óvatosan, élve kellett kiszednem, aztán sírt amiért véletlenül csipesszel összenyomtam.

2023. szept. 5. 02:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%

Uhhhh, részvétem. Ez nagyon beteg.

Én azért elmondanám neki, hogy szegény kis egérke, patkányka, nem elég, hogy ki lett szakítva a családi feszkéből, még meg is autóztatja, és kiteszi annak, hogy fél órán belül elkapja egy ragadozó madár.

2023. szept. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
Egy ilyen degenerált tyúkot miért nem hagysz el a büdös fenébe és keresel magadnak egy intelligens nőt?
2023. szept. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%

Ez nagyon gáz!

Én most csaptam le két szúnyogot, de el ne mond neki!

2023. szept. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%
Eszik húst a csaj?
2023. szept. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
Megmondanám neki,hogy semmi panaszkodást, egy büdös szót se akarok hallani,ha nem tudsz kint létezni a rengeteg szúnyog miatt,amik agyon csípnek.Ha a legyek beköpik a kajádat.Ha megcsíp egy rohadt kullancs,ami pl.lyme-os,és onnantól egy tragédia az életed.Idióta egy felfogás.
2023. szept. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%
Tipikus 21. századi halálfóbiás ember. Ez a mánia csak tünete annak, hogy nincs egészséges kapcsolata a saját életével, és serdülőkorában kimaradt a filozofálgatás, amit mindannyian megteszünk, hogy mire felnövünk, normális életet élhessünk.
2023. szept. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
38%
Bizony ha mer húst zabálni meg tojást meg tejet egy álszent pcsa..... ha nem eszik ezek közül semmit akkor is át esett a ló túloldalára sajnos. Ami kartevő az kartevő. Ha egy lodarázs beszabadul akkor mit fog csinálni?? Megnézném. Mondjuk téged megcsip az élve elfogása közben allergiás vagy rá és meghalsz. Akkor is a lodarázs fontosabb? Kocsit magába kéne néznie. Vagy ha pl majd 10 méteres féreg nő benne amit egy macskatol kaphat el akkor inkább megvarja míg atfurja a máját szívet stb.. de nem irtja ki had éljen? Inkább fogadjon örökbe egy macskát vagy kutyát ha állatot akár menteni de ne a kartveőket védje.... ezt valahogy tisztázd vele. És csapd le nyugodtan ezeket a rovarokat amik tényleg ártalmasak. Ha ő őket választja helyetted akkor még te jártál jól h megszabadultál tőle.
2023. szept. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%

Hàt szerintem ilyen marad már

Az én bnőm is szélsőségesen állatbaràt de a kártevőket javarészt nemsiratja meg..én meg vadásztam régebben…hát mondhatom hogy ő nemörült a zsákmányaimnak… most 32éves

Biztos nemfog megváltozni a véleménye…

Ha szereted a csajt elfogadod esetleg ráhagyod hogy szòrakozzon ő a kullancsokkal legyekkel bogsrakkal patkányokkal stb..gyüjtögesse és vigye el biztonságos helyre…

Nálunk a bnőm pl pòkolat rovarokat élve szedi össze s dobja ki…van h engem is megkér erre de olyankor szerintem elfelejti az eggyezményt ha az éndolgom akkor lecsapom és kidobom..:D

Nemigen van vita ebből kifolyólag

2023. szept. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
#8 Figyelj, én nem vagyok vegán, pont elég disznót-birkát levágtam már saját kézzel, de a pókot amúgy én sem ölöm meg. Szúnyogot igen. Legyet meg megöli nekem a pók.
2023. szept. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%

9 ok

Részemről is elfér ha

Nem az ágyamban találom vagy magamon… megtűröm de ha “zavar” akkor ja lecsapom..

2023. szept. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!