Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egér van a szobámban, zavar (?)

Egér van a szobámban, zavar (?)

Figyelt kérdés

Hajnali 4 óra elmúlott és nem tudok aludni mert egy egér itt zörög a szobámban.

Rugdostam már a falat is , hogy menjen el, csináltam fényt, zajt de néha még most is hallom.

Mit csináljak? Nem félek az egerektől de mégsem szeretnék arra kelni hogy itt van az egér mellettem az ágyban.



2023. okt. 21. 04:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
25%
Hány éves vagy?
2023. okt. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem a falban mászkál? Onnan aztán űzheted. Nálunk is a falban mászik, éjjel lehet hallani, ahogy matat.
2023. okt. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Egércsapda.
2023. okt. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
vannak ezek a ragacsok, tedd körbe a fal szélén kartonra.
2023. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahol egy egér motoszkál, ott több is van. Vagy lesz. Nagyon szaporák a kis rágcsálók. Hatékonyan meg kell szabadulni tőlük. Bolhásak lehetnek, odapiszkítanak mindenhova, megrágnak mindent, fertőzést terjeszthetnek.

Falak réseibe mérget kell tenni, ragasztót kell kihelyezni kajával a közepén, csapdát tegyél ki. Mindent egyszerre, lehetőség szerint, mert hamar megtanulják mi veszélyezteti őket.

2023. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Ha engem kérdezel, igen, zavar.
2023. okt. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Darius- ***** válasza:
100%
Macska is jó a leírtakon kívül. Általában megfogják éjszaka, de ha nem is sikerül sokáig nem marad ott az egér.
2023. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is volt gyerekkoromban, a Béla. Hallottam motozni és olyan is volt, hogy felvillanó a mobilon, mert atfutott rajta.

A klasszikus befőttes üveges trükkel sikerült megfogni, nagy, öregnek tűnő egér volt.

2023. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

*felvillant a mobilom


Amúgy szerintem a tető alatt élt a Béla. Nappal nem volt aktív, legalábbis nem hallottam, de sajnos az ágyba beleszart néha.

Már felnőttem és máshol élek, itt is előfordul egér, de most van egy macskám, úgyhogy behordja őket nagy örömömre.

2023. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Agyhártyagyulladást is terejszthetnek, reális veszély.
2023. okt. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!