Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet??mi...

Hogy vegyem rá a szüleimet??mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég meghalt a macskám betegségben sajnos 😞 és bár nem sírok egész nap szörnyen hiányzik és csak próbálom az agyamat lefoglalni hogy ne csak arra gondoljak..:(

Nekem nagyon hiányzik a kiscicám és hogy kicsit könyitsek a fájdalmamat arra gondoltam hogy vennék egy kissalatot (papagájt vagy Hörcsögöt ) bár nem tudná helyettesíteni de azért mégis kicsit jobban érezném magam de attól félek ebbe a szüleim nem egyeznének bele :/


2023. nov. 4. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Hagyj időt magadnak. Nagyon tud hiányozni egy kiskedvenc, de helyettesíteni nem tudod semmivel.
2023. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt cicád, akkor miből gondolod, hogy a szüleid nem egyeznének bele egy másik kisállat tartásába?
2023. nov. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Ne tedd. Normális, hogy hiányzik a cicád, de sokszor nem az a megoldás, hogy veszel rögtön egy új kisállatot. Idő kell, hogy meggyászold. Egy elhamarkodott döntés, egy új kisállat szerintem sokszor rossz döntés, mert egyszerűen egy elhamarkodott döntésről van szó, amit mi van, ha megbánsz? Jelenleg nem gondolkodsz tisztán, és egy új állat, új felelősség, és rendesen fel kell rá készülni. Meg aztán egy papagáj, hörcsög nem egy macska, és nem tudom mennyire van tapasztalatod a papagájokkal, hörcsögökkel, de egy teljesen más állatba tapasztalatlanul belevágni, amíg nem vagy jól, nem jó ötlet.
2023. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%

Ha a hörcsög mellett döntesz, az alábbiakat javaslom:

❤️ örökbe fogadás a Hörcsögmentéstől

❤️ vásárlás a Smallsteps tenyészettől

❤️ vásárlás a Pezsi tenyészettől

Kereskedésről egyáltalán nem ajánlott állatot venni. Nagyon sokszor betegen vagy vemhesen adják el... A hörcsög.info oldalon minden hasznos információt megtalálsz a helyes tartásról és táplálásról. 🤗

2023. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem pont, hogy sokat segítene egy kisállat.
2023. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki eddig probált segíteni ❤️
2023. nov. 4. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!