Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy valakinek...

Mit jelent az, hogy valakinek "költözés miatt" kell megválnia háziállatától és miért ilyen gyakori ez?

Figyelt kérdés
Persze, biztos van néhány érthető eset, de most már annyi ilyet látok, hogy kezd elegem lenni. A költözés miért magyarázná ezt?

2023. nov. 4. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem kamu. Megunt, öreg, stb
2023. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

van akit ismerek akinel tenyleg igy volt de o a szuleihez adta a cicat.

gyorsan kellett ki költöznie, olcson talalt egy kis lakast ahol allat nem volt engedett.

2023. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát úgy hogy a szüleihez adta úgy rendben van szerintem.


de aki új gazdit keres neki, az vajon szereti egyáltalán szegény állatot? mert én akármilyen jó lehetőséget kapnék, mindenképp a kisállatomat priorizálnám... és mondom, biztos vannak kivételek, akiknek tényleg nincs más lehetősége, de annyi biztos nem, amennyivel én nap mint nap szembesülök.

2023. nov. 5. 10:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat.. Szerintem ezt akkor tudod eldonteni ha tenyleg ott a helyzet, a szituacio. Igy persze hogy az ember azt mondja soha nem adnalak oda... De ki tudja mi jon. Amielott hajlektalan leszel, vagy halalos beteg vagy kezelesre szorulsz es bem viheted a kutyust a korhazba... Vannak kiveteles szituk
2023. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen mondtam hogy lehetnek kivételek. de ha ilyen helyzet van akkor miért nem mondják azt hogy anyagi okok miatt kell tőlük megválni? mert maga a költözés semmit nem magyaráz.
2023. nov. 5. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt gondolja ilyenkor s gazdi, hogyha odaír valami hülyeséget az igazság helyett kevésbé lesz elítélendő.

Ez olyan mint amikor odaírod a kocsi eladásnál, hogy garázsban tartott, a házat meg családi okok miatt adod el.

Senkit nem érdekel, de valamiért úgy érzik, mégis meg kell magyarázni.

2023. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!