Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Anyuék nem engedik hogy...

Anyuék nem engedik hogy háziállatot tartsak, hogy vegyem rá őket?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 21:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Akarok magamnak egy kisállatot(most van 7aranyhalam)

és valameik nap 1-ik barátom felajánlott 1aranyhörcsög kölyköt de anyu azt mondta hogy nem csinálunk állatkertet!

És volt még 1történet amikor volt 2 tacskónk és egy meghalt az 1-ik kb.ez volt 4-5éve!1-2 hónapja megkérdeztem Anyut hogy lehet-e kutyám aztmondta,hogy nem!

mert nem gondoznám....

de amikor volt a tacsi akkor is naponta max.2napont elvittem sétálni jáccotam vele stb... hogyan vegyem rá Anyát hogy megengedjen egy kisállatot?

(Aput még nem is kérdeztem.. de előre tudom a válaszát - Kérdezd meg Anyádat!)

2009. jan. 2. 21:21
 2/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

A halat rendesen gondozod?

2009. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
11éves vagyok(fiú)a halakat rendesen gondozom:D
2009. jan. 2. 21:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még az állatállomány bővítésével, vagy azt meg lehetne csinálni, hogy amikor a haverodék elutaznak, rád bízzák a hörcsögöt, és akkor ha a szüleid látják, hogy vele is foglalkozol, meg hogy milyen jópofa állatka (leszámítva, hogy éjjel rohangál, bár lehet, hogy meg lehet nevelni), hátha megenyhülnek. De az a tutibb, ha kivárod, míg idősebb leszel. Nekem is mondták, de mikor nagyobb lettem, már nem érdekelt. Én egy idő után már a megkérdezésük nélkül hoztam az újabb és újabb madaraimat, most van 4 nimfapapagájom, 1 hullámosom (de többen voltak, csak kiöregedtek mellőle), és az egyik nimfa párnak folyamatosan vannak fiókáik, és a szüleim is érdeklődve figyelik, hogy lesz egy pici tojásból kikelt 4 centis pehelytollas nimfabébiből 2 hónap alatt kifejlet madár. Ők se akarták eleinte, most meg élvezik. :-)
2009. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és csak egy megjegyzés, a 4 (lassan 5) hónapos kis nimfa, aki az enyémek fiókája szintén, az előbb idepofátlankodott a billentyűzetemre, és megnyomta a Sleep gombot, pihenőre kapcsolta a gépet, még jó, hogy nem a Power gombbal próbálkozott, mert épp az előző hozzászólásomat írtam neked, mikor ezt csinálta ez a kis bikfic, így el tudtam küldeni, de úgy gondolta, kicsit pihenjen a gazdi szeme :-D Okos állatkák, nem cserélném el őket. Nekem megérte belekezdeni, nem bántam meg, hogy nagyobb korban nem kértem ki a szüleim véleményét. Mára hobbitenyésztővé váltam. :-) De ehhez kellett várni, viszont megéri, ha most nem is tudod rábeszélni őket.
2009. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ezzel hány éves koromig várjak fél 1év?

Honlap tutira rákérdezek:D

2009. jan. 2. 21:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem ismerem a szüleidet. Van, aki könnyebben megenyhül, van, akinek nehezebb. Én szurkolok, ha valóban jó gazdi vagy, nem féltem az állatokat.
2009. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaid és hogy bátorítasz
2009. jan. 2. 22:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Mond meg anyudnak,hogy adjon egy lehetőséget, had legyen állatkád bebizonyítod,hogy igen is foglalkozol velük!=) Én jelenleg sok-sok kisállattal élek együtt!=) De inkább nem sorolom fel mert még éjfélkor is itt ülnék!=) Nekem se engedték meg de megvettem és azóta tetszik nekik a höri is!=) Nagyon vicces állatkák!=) Szorítok!
2009. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia,

Tegnap átgondoltam,és arra jutottam,hogy szobakutyám tuti nem lesz:(

1.Anyu allergiás a kutyaszőrre.

2.Padloszőnyeg van a szobámban.

Max.kintlehetne egy kutyám!

De a hörcsögös dologra majd csak délután kérdezek rá mert akkor talán engedékenyebb:D

2009. jan. 3. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!