Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valaki rendelt a zooplustól...

Valaki rendelt a zooplustól mostanàban , a sameday futárszolgálat hoznà a csomagot. Már 18-àn itt volt a pesti raktárjukba , azóta semmi hir a csomagról. Ti hàny nap múlva kaptátok meg , a GLS-nél ilyen sose volt. Hiàba hivom irtam is nekik semmi?

Figyelt kérdés

dec. 21. 16:03
1 2
 11/16 anonim válasza:
Nekem is így volt, hogy 3 napot állt a helyi raktárban a csomag, szintén Zooplus. A Sameday egy rakás trágya! Csütörtökön adták fel és következő hét szerdán jött meg. Most arra se lehet fogni, hogy karácsonyi időszak van. A GLS-nél ha csütörtökön feladják, pénteken itt van, de hétfőn legkésőbb.
máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11, Most gond volt náluk, ki volt írva a honlapon is, hogy raktári túltelítettség miatt már a csomagfelvétel is akadozott. Én is pont zooplust rendeltem, azért néztem, mert írtak külön egy automata mailt, hogy bocsi, csúszunk.
máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nekem nem jött ilyen üzenet. Korábban meg jártam úgy a Sameday-el, hogy tévesen az ország túlfelére vitték a csomagot, majd onnan hozták vissza.
máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én a Zooplust nem értem, hogy miért velük szállítanak, ha tudják, hogy baj van, és van másik két partnerük is.

Nekem úgy volt, hogy jött az értesítés, hogy csomag feladva, sameday hozza. Onnan ugye két nap szokott lenni. Viszont aznap, mikor itt kellett volna legyen, jött még egy mail a zooplustól, hogy igaz, hogy azt írták, feladták, de amúgy mégse, "a rendelések megnövekedett mennyisege miatt a csomag kis késéssel került feladásra". És akkor néztem a zooplus saját nyomkövetésében, hogy el se indult konkrétan. Utána láttam a sameday oldalán a hírt, hogy kapacitási problémák blabla. (És ezért nem értem eleve, hogy akkor miért velük adták fel, miért nem gls/dpd...)

Amúgy mikor aztán ténylegesen feladták, akkor már két nap alatt itt volt. Csak éppen este hatkor jött a futár, gondolom ennyire el vannak havazva. (Én mondjuk ezt munka miatt nem bántam.)

máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Na ez a másik. A GLS aznap reggel jelzi, hogy pl 13 és 16 óra közt jön. A Sameday meg úgy írja, hogy "mai nap", aztán majd egyszer csak hív a futár, hogy itt van.

Legtöbbször nem gond, mert itthonról dolgozok, de azért jobb, ha egy határozott intervallumon belül hozzák.

máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem 2 órás intervallumot küldött a sameday is. Csak nem szól előre, mint a gls, hogy náluk a csomag, holnap viszik, hanem csak aznap... és sokszor jó későn napközben.
máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!