Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Interneten szeretnék lovaglócs...

Interneten szeretnék lovaglócsizmát rendelni. Az egyik oldalon föltüntették, hogy lehet választani bő, szűk, vagy normál csizmaszár közül. Rövidítések is vannak: R, N, SW. Ezek közül melyik-melyik csizmaszártípust jelenti?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el egy lovasboltba, és ott vedd meg.

Fel is tudod majd próbálni és az eladó segít, hogy melyik a te méreted. Én díjugratok de még sosem rendeltem netről, mert a lovas cuccok drágák így hát ha már annyit fizetek valamiért akkor az jó legyen. Pl számít a vádlid mérete is, szóval neten keresztül biztos nem fogod tudni megvásárolni.

22/L

2010. okt. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek a szabványméretek nem mindenkinek jók. Én lovasboltban próbáltam egy 38as csizmát, a szára nem volt elég hosszú, a vádlija még a legszűkebb is bő volt. Azt mondta az eladó, hogy jobban járok, ha csináltatok. Szóval látatlanba nem venném meg a helyedben.
2010. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,erre már én is gondoltam,sőt így akartam menni,hogy fölpróbálom boltban és megrendelem neten,mert ott egy ezressel olcsób. De a közelünkben csak egy lovasboltot találtam,de amikor mentük - nyitva volt - de nem tudtunk bemenni. Ilyen a mi szerencsénk... (Pedig a szüleimet jóideig győzködni kellett,hogy elvigyenek...) :S
2010. okt. 24. 13:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!