Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjam meg a macska...

Hogyan találjam meg a macska pisit?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy napja érzek pisi szagot a szobában.

Elhúztam a bútorokat is meg szagoltam minden szőnyeget az ágyat szekrényt mégsem találom hova pisilhatott.

Párszor fel is mostam, szellőztettem, ágyneműt cseréltem, de egyszerűen meg mindig érzem és nem találom honnan.

Valaki tudja, hogyan találhatnam meg hova pisilt?


márc. 21. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Kanapé, ágy, fotel, ruhák, pléd.. Ha nem az alomba pisil egy macska, akkor azt okkal teszi (betegség, stressz stb), nem kell elhúzni a bútorokat, valahol szem előtt van a szag forrása.
márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Cukorbeteg a cica, inzulinterápiát is kap.

Az állatorvos is mondta, hogy lehetséges, hogy nem az alomba fog menni.

márc. 21. 23:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy alapból beteg szegény. Hát, akkor végig kell szagolni mindent, máshogy sajnos nem megy.
márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Bútorokban mi van? Azon belül is megnézném, hátha be tudott jutni és oda, pláne, ha ilyen ruhásszekrény. Illetve szekrény teteje, nekem régen a macskám konkrétan a hűtő tetejére pisilt.
márc. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha padlóra pisilt, lehet már beitta a fa és alá is folyt.
márc. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Alaposan kitakarítottam, átszagoltam mindent de sajnos nem találom hova pisilt.


Erősebben érzem az ágyam környékén de ha simán átszagolom nem érzem, a matrac se olyan.

márc. 23. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!