Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a tv-ben...

Lovelyne kérdése:

Miért van az, hogy a tv-ben reklámozott kutya/macska kajákat a legtöbb ember rossznak találja és egészségtelennek kedvencére nézve?

Figyelt kérdés
Itt a fórumon sok ilyet olvasok.Tényleg ennyire rossz lenne?Akkor nem értem miért reklámozzák ennyire mindenhol!Én személy szerint olyat veszek meg amit kibír a pénztárcám,és mellette házi kosztal is etetek.Az állatoknak semmi baja!Szép a szőrük és egészségesek az olcsóbb táptól, konzervtől ami állítólag nem tesz jót nekik hosszú távon...
2011. aug. 5. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem kutyám van és tenyész táppal etetem és nagyon szereti

bocsi h ilyet mondok de nem véletletnenul van tenyésztáp

de nem olyanra gondolok amből 2 g 200ft hanem

én 7000ft-ér veszek neki 15kg-t egy hónapra

ha megkérhetlek számond ki h te menyit költesz ételre neki és hasonlisd össze az eredményt

de téleg gondolj bele nem véletlenul van tenyésztáp

is merek valakit akinek egy yorkia van és éven te egyszer veszneki kaját mert elég a 15kg

szóval szerintem télleg gondold meg

menyit éljen a kedvencsed?

2011. aug. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írod, hogy házi koszttal is etetsz és gondolom nemcsak száraz tápot veszel, hanem húskonzervet is nekik.

De vannak akik csak és kizárólag száraz tápon kénytelenek vegetálni....na nekik nem szép a szőrük...


Jól csinálod, csak nem értem mit nem értesz.

2011. aug. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hosszú távon...

Az én cicám 9 éves múlt, ahonnét kaptam ott már whiskas juniorral etették, úgyhogy semmi mást nem is eszik meg csak ezeket a kajákat. Szerintem a konzervek talán nem is annyira károsak, inkább az olcsó száraz tápok. Azok tönkre teszik a cica veséjét, ami amúgy is idősebb korban általában problémát szokott okozni. Én konzervet + idős cicáknak való Hill's szárazzal etetem most. Szeretném ha házi kajákat is enne de a rántott csirkemell sem érdekli.

2011. aug. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!