Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vajon miért nem a kutya...

Vajon miért nem a kutya futtatót használják ha adott a lehetőség?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nemrég átadtak nálunk egy parkot, azóta szinte belakták a kutyások, annak ellenére, hogy szinte közvetlenül mellette van egy kutyafuttató (max fél perc séta, ha lassabban mennek), miért nem azt használják?

Mielőtt bárki kérdezné, hogy miért zavar: sokan nem takarítják fel a posztot, a beton részre is lazán hagyják pisilni a kutyákat, annak azért van szaga. Van kialakítva labdajátékoknak is rész, viszont ez nincs elkerítve, nem nagyon élmény amikor egy kutya is rohan az elgurult labdád felé. Van egy mezítlábas hely is(ahol ilyen különböző felületeken lehet mezítláb sétálni)ami szintén nincs elkerítve, leginkább pici gyerekeket visznek rá, ott is volt olyan kutya aki rápisilt.

Hozzáteszem a kutyafuttató is pár éve készült el vannak pasik, csap, árnyék, a kutyáknak ilyen plusz bújó/mászó cuccok vagy mik, most gyakorlatilag üres a futtató.

Mi lehet az oka, hogy inkább a parkban engedik el a kutyákat?


ápr. 14. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Végtelenül primitív dolog gyerekes / piknikezős helyre vinni a kutyát, szerintem is nagyon gáz. (Úgy, hogy van kutyám és gyerekem is.)

Amiért nem használják az sztem a megszokás, vagy - Budapestről ez elmondható, hogy egyrészt a kutyafuttatókban _rengeteg_ a betegség - az én kutyám is folyton összeszed valami hasmenéses vírust (illetve összeszedett, mert 3 ilyen alkalom után nem mentünk soha többé.). Pontosan amiatt mert ott tobzódik minden kutya, takarítani meg nem takarítják. Kettő: szintén a környékünkről tudom elmondani, hogy ez a koncentrálóhelye a rosszakaróknak, ide dobálják be majdhogynem rendszeresen a mérgezett ezt-azt a kutyáknak, mert itt biztosan célbaér.

ápr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem igazán hallottam, hogy felénk történt volna mérgezés. Megértem, hogy a gazdik jó helyen akarják tudni a kutyájukat, viszont ettől még ott vannak a gondok amiket leírtam
ápr. 14. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!