Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valaki vásárolt már a Bella’s-...

Valaki vásárolt már a Bella’s-tól? Elég új vállalkozás, kiváncsi lennék a véleményekre.

Figyelt kérdés

#póráz #nyakörv #Bella’s
2021. márc. 30. 02:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Annyira új, hogy még góglin se találom... csak valami női cuccos oldalt.
2021. márc. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én facebookon meg instán láttam őket _bellas.design_ azért kérdezem
2021. márc. 30. 10:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Inkább fogalmazz úgy, hogy érdekeltséged van benne. És amúgy semmi köze a kutyákhoz.
2021. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincsen benne, pont ezért érdekelne milyen véleménnyel vannak róla akik rendelnek mennyire tartósak a nyakörvek, azért írtam le, hogy pontosítsak miről is beszélek. Örülnék ha valaki tudna normális véleményt írni
2021. márc. 30. 17:00
 5/12 anonim ***** válasza:
De milyen nyakörvet? Az említett Fb oldal ékszerekkel foglalkozik. Ne nézz minket hülyének...
2021. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Facebookon simán Bella’s ként van fent. Még mindig sztem egy tök értelmes kérdést tettem fel instán vannak fent úgy ahogy fentebb írtam, és nem reklám még mindig
2021. márc. 30. 18:20
 7/12 anonim ***** válasza:
#6: Akkor nyomjál már valami linket!
2021. márc. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, így nehéz. Én beírtam a facebook.com mögé az általad említett "bellas.design"-t, az átirányít egy svéd hölgy játékfigurás üzletére. Utána beírtam ugyanezt a keresőbe, az egy ékszerüzletet dob fel nekem első helyre, ami nemrégiben indult. Instagramon nekem nem létező oldalt jelez.
2021. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hoppá. Most beadta instagramon. 14 órával ezelőtti a legelső post... Nem erősített meg benne, hogy ez nem te vagy. :D De ha annyira érdekel, akkor vedd fel az illetővel a kapcsolatot és rendelj. Nem hiszem, hogy 14 óra alatt bárkinek is lenne tapasztalata velük.
2021. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Erről beszélek: [link]
2021. márc. 30. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!