Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hova írjam, tényleg...

Nem tudom, hova írjam, tényleg meg lehet bénulni a sárga csigától, ha a nyála beléd kerül ?!

Figyelt kérdés
máj. 24. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Arra a barnás-narancsos meztelen csigára gondolsz? Nem 😁
máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Ezt még nem hallottam, de nagyon ijesztően hangzik.
máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érdekelne, hogyan kerül BELÉD a nyála.
máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha abbol a storybol indul ki amikoris az amcsi faxagyerek fogadàsbol megette a (valamilyen)mesztelencsigát aztàn kómàba majd halàlba esett akkor ja úgy könnyen belèdkerül a nyàla..èn úgytudom hogy igen a nyàla(biztos nem minden csigafajtáè)brutàl bacikat kòrokozòkat nyavajàkat hordoz…de a nyála nem egyenlô a nyàkjàval…a csiga nyàkjàt(nyilvàn itt sem minden fajtàèt)kozmetikàban gyògyszerèszetben is hasznàljàk
máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen az a sztori 😣
máj. 24. 21:09
 6/14 A kérdező kommentje:
De pl mi van, ha véletlenül belenyúlok, mert pl kertben szedem a zöldséget és nem veszem észre vagy pl megeszek egy mosdatlan gyümölcsöt, amit előtte megmászott az az undorító lény ?! 😣😣😣😣
máj. 24. 21:11
 7/14 anonim ***** válasza:

:D bogaram ezèrt írtam hogy a nyála nem azonos azzal a takonnyal ami kívülröl borítja.. a nyála a szàjàn belül van viszont a testèt fedô/vèdô nyàlkàs izè màs

Semmi bajod nemlesz

A kutyàkra macskàkra àllatokra is akkor veszèlyes ha az àllat megeszi..ha bel/rá lèp ès èrintkezel/zik a testèt fedô cuccal azz semmi mert az nem a nyála

máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszönöm 😣
máj. 24. 21:59
 9/14 anonim ***** válasza:

:D nincsmit

Marad a sòzàs meg a kèzmosàs :D ènis rühellem ôket

1x2x mèg a számhoz is èrt…tiszaparti gyümölcsös/hètvègiház

Aztàn nemèrdemes a földrerakni a sörösüveget mert jön a “kollèga” ès azthiszi hogy azt neki hagytuk ott ès belemàszik a szájába az üvegnek…-.- 🤢🤢🤢🤢

máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Fúj, mindjárt hányok, annyira undorítóak, kiráz a hideg is tőlük.

Most költözünk panelba, mert nem bírjuk már.

máj. 24. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!