Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miközben a tükör előtt mostam...

Miközben a tükör előtt mostam a kezem észrevettem a pólómon egy érdekes lényt de mire lekaptam magamról a pólót eltűnt. Leírása: -1cm hosszú -Arany/sárga színű -féreg/rovar kinézetű -sok lába volt (asszem) Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

ápr. 29. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Valamilyen poloska lehet, azok kezdenek jönni. Talán a büdösbogár (az is a neve).
ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem az volt sokkal keskenyebb volt és jóval inkább egy féregre hasonlított mint egy rovarra.
ápr. 29. 14:10
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Százlábú, vagy ezerlábú.
ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Az ezüstös pikkelyke méretben, és csillogásban is passzol a leíráshoz, és még a vizes helyiségeket is imádja.
ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4: nagyon hasonló de még egy picit kisebb volt és arany színű volt.
ápr. 29. 18:16
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Tudom mi, de hogy le nem írom azért, hogy aztán lepontozzad... Ezt pontozd le, ne a normális válaszokat. Azért, mert valaki nem azt írja, ami neked tetszik vagy nem helyes a válasz, még segítő szándékú. 1-es voltam.
ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Egyes, mit hisztizel???
máj. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ja, neharagudj azért tudom mi az a poloska, nem vagyok hülye és oda írtam hogy féreg.
máj. 1. 20:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem haragszom 😂
máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!