Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha elég okosak lennének a...

Ha elég okosak lennének a tehenek, akkor szexuális zaklatásnak tekintenék a fejést?

Figyelt kérdés
Elvégre, mégis csak az emlőjüket molesztáljuk nem?
2010. okt. 30. 19:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
51%

A tyúkos ötlet sem a legjobb... A mai világban a tojások elég nagy százaléka még csak hallomásból se ismeri a kakasokat. Így tulajdonképpen a párhuzam inkább az ovulációval lenne helytálló.

De tanyasi tyúkolban OK, mert ott tényleg van kakas a tyúkok közt.

Mellesleg én hallottam egy olyan elméletet, miszerint ugye a majmok hátulról másznak a nőstényre, ezért a fenékre gerjednek. Csakhát idővel mégis inkább áttértek őseink a szemből "támadásra". Így viszont nincs az az izgalmat okozó fenék látvány. Ezért a nők melleket növesztettek, hogy felizgassák vele a férfiakat. A mellnek tehát azért olyan a formája, amilyen, hogy hasonlítson a fenékre.

Mivel ez a teheneknél nem így alakult, a tőgy nem szexuális töltetű, nem tekintenék zaklatásnak a fejést.

:/

2010. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Köszi Darwin Junior, de mivel novelláról (kitalált történet) van szó, ezért ez csak egy elméleti kérdés. Én is tudom, hogy a dekoltázs a seggre emlékeztet, nem azért kérdeztem mert még nem láttam tőgyet...
2010. okt. 30. 20:46
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem jó.

Mindenki úgy okoskodik itt, hogy gépi fejés, meg hogy a baromfigyárak..

Szerintem te a sima tanyasi öreg bácsira gondolsz, akinek kell egy kis tej kimegy fejni, és naponta begyűjti a tojásokat. Nem tudom ezen mit kell túlspilázni mindenkinek.

2010. okt. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, ennél valami eredetibb ötletet találj ki, mert nem biztos, hogy ez eladható téma, pláne, hogy ez ezeknek az állatoknak nem is rossz dolog. Az jobb téma lenne, ha agyonelletett túlszaporított kutyák lázadnának fel a tartójuk ellen, mikor már az állatvédők nem győzik tempóval, megvédik magukat. Tessék, egy ötlet (de ha befutsz vele, kérem a részemet a jogdíjból, mert én voltam az ötletadó).
2010. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem tekintenék szexuális zaklatásnak, mivel a szarvasmarha hím egyedeit kicsit sem érdekli a tehén ezen része. Ellenben, az egyetlen, aki "birizgálja" az emlőjét, az az utódja. Így inkább úgy venné a tehén, hogy "szegény, árva kis ember... Biztos nagyon éhes, és szeretne enni."


A csirkék pedig nem tekintenék abortusznak, mert a tojások nagy százaléka terméketlen. Először is azért, mert a kakasokat és tyúkokat jobb helyeken elválasztják egymástól, de vidéken élek, és tudom, gyakran nincs is egyáltalán kakas a portán. Ezen kívül a "zseblámpás módszer" tökéletesen "kimutatja", hogy mely tojás fias, és melyik nem.

2011. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Egyébként, annak a tehénnek megkönnyebbülés csak a fejés, akit elkezdenek már akkor fejni, amikor megindul a tejtermelés. A tehén azért mégiscsak jobban meglenne extra adag tej termelése nélkül. (Hiszen általában csak egy borjú születik, de mivel az embernek is kell a tej, így annyit kell a tehénnek termelnie, mintha két borjat ellett volna.) Vagy még akkor megkönnyebbülés neki a fejés, ha elveszik tőle a borjút, és mivel még nem állt el a tejtermelés, ezért szükséges a fejés. (Különben begyulladhat a tőgye, meg ilyen csúnya dolgok történnek.)
2011. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

2010-10-30 19:35


Ezt meg honnan gondolod? Csak akkor ad tejet a tehén, ha van borjú. Az más dolog, hogy korán el szokták venni tőle a borját, és onnantól kezdve az emberé az összes tej... De ha nem születik borjú, akkor nincs tej.

2011. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!