Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha utatokba kerül egy...

Lányok, ha utatokba kerül egy bogár v csiga eltapossátok v kikerülitek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 16:01
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Én kiszoktam kerülni mindig a bogarakat,csigákat.:) Sajnos egyszer előfordult, hogy véletlenül ráléptem egy csigára mert akkor nem a földet néztem:S:( És hallottam ahogy roppant egyet... Elég rossz volt:S. Nem egészben léptem rá a csigára, csak a házára, mert hamar kapcsoltam. De szegénykét még most is sajnálom.
2010. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
72%
16.05! szétnyomhatom az egyik ujjad? olyan jó mikor roppan.
2010. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim válasza:
a bogarakat kikerülöm, a csigákat felveszem és biztonságos helyre rakom. lakáson belül a csúny lényeket leütöm, a szépeket és nem félelemeteseket (pl. éjjeli lepke, szöcske, stb) kirakom.
2010. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Én nem félek vagy undorodom se a csigától, se a rovaroktól, póktól és hasonlótól. Nem lépek rá, miért tenném? Nem ártott nekem. (darazsat, amelyik a szájamat csípte meg, döngöltem már földbe, de az bosszú volt, én meg 12 éves)
2010. okt. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy lányok vagyunk, nem kell annyira primitívnek lennünk, hogy eltapossunk bármilyen élőlényt (bocs attól, aki bebizonyította, hogy márpedig ő ennyire korlátolt...). Ha forgalmasabb helyen találok bármilyen ízeltlábút, megfogom (!) és biztonságos helyre teszem, csigát pedig valamilyen zöldre (pont az ilyen "hűű de jó amikor roppppan" együgyű emberek miatt, na meg próbálj meg órákon át mezítláb sétálgatni nyáron a 80 fokos betonon vagy akár fekete fólián! Szarvasbogár-rajzáskor is megállok 2 erdő között és az úton átkelő kisszarvasbogikat átsegítem, hisz engem nem bánt, de legalább teszek valamit a faj fennmaradásának érdekében (úgyis védett a szarvasbogi is és a kisszarvasbogi is, úgy tudom)

Ja és csak annyit kérek azoktól a válaszadóktól, akik azt írták, ők eltapossák őket, gondoljanak bele, vajon milyen érzés lenne, ha egy náluk "nagyobb" erő kivédhetetlenül elpusztítaná őket... bár nulla empátiával nehéz ezen elgondolkodni is (megkockáztatom - gondolkodni is... bocs)

2010. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem élek szimbiózisban a bogarakkal, de ha nem zavar békénhagyom.Csótány kivételminden bogarat tisztelek a maga módján.Valamire jó(a rovarok mások), de általában kikerülöm őket.

Aki meg rátapos egy csigára azt üsse el az express, már csak azért is, mert az a szerencsétlen állat nem tud elfutni.De ha találkozunk Te sem fogsz tudni ;)

2010. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
60%

második:primitiv és undoritó amit csinálsz!

inkább rád kéne lépni!

2010. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
kikerülöm.. sajnálom szegénykéket.. bár a pókokat szadista módon nem kímélem L/14
2010. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

kikerülöm, vagy ha valami bogár jön be a lakásba megfogom egy zsepivel és kirakom a terszra vagy az ablakon.

L/16

2010. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Általában kikerülöm, sőt le is rakom az útról, hogy ne tapossa el egy autó vagy más :)
2010. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!