Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha utatokba kerül egy...

Lányok, ha utatokba kerül egy bogár v csiga eltapossátok v kikerülitek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 16:01
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Kikerülöm:D Egyébként a csigákat leteszem a fűre mert nem egy olyan hülye ember van hogy"olyan jó amikor roppan".A bogárkákat nem annyira szeretem őket pedig papírzsepi segítségével szoktam "arrébb tessékelni".:D egyébként egyszer ráléptem egy csigára és szörnyű érzés volt..egyáltalán nem jó "ahogy roppan"...
2010. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Én felszedem őket és addig viszem míg nem találok nekik egy árkot :)

12/L

2012. febr. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Félrerakom, nehogy más eltapossa!


Emlékszem, régebben egyszer a húgommal mentünk fel a városba, és rátaposott egy már halott csigára. Ő nem vette észre, hogy már nem él a csiga, és majdnem rájött a sírás, hogy megölt egy csigát.


Nem valószínű, hogy bántanánk bármilyen élőlényt a szúnyogon, kullancson kívül.


Volt, hogy szarvasbogarat szedtünk ki Kőkapunál is a tóból, meg ne haljon... :)).

2012. ápr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Kikerülöm, kivéve darázs, szúnyog, kullancs. A csiguszokat le is rakom a betonról. Barátom annyira dilis, hogy még a kullancsot is sajnálta, mikor kinyírtam:D Mondtam neki, hogy tök jó lesz, ha majd benned vagy a kutyában lesz:)
2012. ápr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
18%
Nem védeni akarom a csigataposókat, de azért annyit jegyezzünk meg, hogy a csiga és az ember nem egyenrangú élőlény. A csigának még rendes agya sincs, pláne öntudata. Az embernek van mindkettő. Ez persze nem azt jelenti, hogy el kell venni az életét, azért mert jót roppan. Csak az ember fölfogná, hogy őt éppen megölik, pánikolna, stb., a csigának viszont fogalma sincs, hogy mit érez.
2012. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
76%
És ezt honnan tudod? Megkérdezted? Pont azért mert az embernek elvileg rendes agya van, fel kéne fognia a tettei súlyát.
2012. szept. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
19%
Ha tanultál volna biológiát te is tudnád.
2012. szept. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem ölök ok nélkül.

Az nem számít oknak, hogy de jót roppan.


A bogaraktól annyira iszonyodom, hogy eltaposni se merem, de nem is akarom, nem ártott ő nekem. A csigákat én is félre szoktam tenni.


30/L

2012. szept. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
68%
Majd küldj egy linket, ami bebizonyítja, hogy a csiga nem érzi, hogy ő most éppen meghal. Nagyokos.
2012. szept. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
0%
Tudod mi az az agydúc? Na, az van a csigának. Öntudat még rendes összetett aggyal sem mindig megoldott, nem primitív szövetekből, amik csak az állat legalapvetőbb koordinációját szolgálják. Ha karod tudni ez a 7.-es biológiakönyvben benne van. Az igazság ez, az más, hogy a fröcsögő állatb.zik mit állítanak.
2012. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!