Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pióca a wc-ben mit tegyek?

Pióca a wc-ben mit tegyek?

Figyelt kérdés
véletlen kiöntöttem a wc-be a piócát és öntöttem utána már bele sót mikor észbekaptam.Kicsi volt és már megtapadt a lavorban is de nem gondolkodtam és véletlen beleöntöttem....Mit tegyek hogy biztos megpusztuljon a csatornánban??Kérlek segitsetek!!! Szaporodni nem tud ugye??Lesz baj még belőle?Köszi Zsolt
2010. nov. 5. 16:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Miért van nálad otthon pióca ?! O_o
2010. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Nem hallottam még ilyet, de ha háziállatként volt nálad, akkor tudhatod mivel táplálkozik, kevés rá az esély, hogy megtalálja a csatornába. Szerintem igen, idővel biztosan elpusztul, de mért félsz ennyire? Radioaktív volt, vagy micsoda? :D
2010. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Te! Nem meztelen csiga volt? Az töpörödik össze a sótól, azt tudom. Na mindegy! Nehogy nekiállj most mindenféle vegyszert öntögetni a lefolyóba, mert véletlenül megmérgezed magad, káros gázok képződhetnek. A pióca nem tudom, meg tud-e úgy tapadni, mint a meztelen csiga, de az sem jönne vissza, annak már kampec.

Vigasztalásul: vidéki rokonnál történt, fürdőszobában a WC, de nem csatornázott település, hanem derítő (emésztőgödör) az udvaron. Egy nyári napon a WC kagylóban a vízből egy egér akart kimászni. Ne tudd meg, hogy ott miket öntöttünk bele, és utána hogy mentünk WC-re. Dübörgött a majré rendesen. Főleg a felnőtteknél!!!

2010. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nem.csak biztos akarok lenni benne és nem háziállat volt hanem bátyám kertész és hozott haza megtisztitani vizszűrő rendszert és ez egy zsákban volt gondolom rá tapadt mikor kiszedte és hazahozta véletlen és a zsákot beletette egy tálba mikor tisztitásra kivette a vizszűrőrendszert és mikor én elvettem a zsákot mert kellett a tál akkor volt benne a viz meg a pióca...és kiöntöttem.Mivel nem nisemrem ezt az állatot csak vérszivás és tapadást azért kérdezem h biztos meg e hal majd..köszönöm a válaszokat Zsolt
2010. nov. 5. 17:24
 15/19 anonim ***** válasza:
Nyugi, kipurcant.
2010. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Tudnám mit ártott neked az a szerencsétlen állat, úgy hisztizel mint egy lány:-)

Nos, vannak vérszívó piócák és vannak ragadozók, és nem élnek meg a wc-ben sem.

Addig örülj míg ilyennel nem találkozózol a wc-n

[link]

26/L

2010. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

[link]

Bocsi, ez a jó link

2010. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
na a cikk utolsó mondata után rohantam megnézni, hogy le van e hajtva a wc teteje..
2010. nov. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Akkor menjél ki gyorsan és tegyél rá csokis csigát! ha még ott a pióca :O x
2010. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!