Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kb. hogyan fognak változni a...

Kb. hogyan fognak változni a lóárak?

Figyelt kérdés
Most ha jól néztem nőttek egy keveset.Tavaszra tervezem a lóvásárlást, akkor kb. mennyi lesz egy átlagos hobbiló ára?
2010. nov. 12. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nőni fognak.

Nagyon magasak lettek, és nem fognak megállni.,

Ez az én váélemyényem.Szia!

2010. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is!Ettől félek, hogy nem lesz elég pénzem.Mert már így is a jó lovak 500-700 ezer körül mozognak.
2010. nov. 12. 19:42
 3/13 anonim ***** válasza:
LoL annyit költötök lóra?GZ!
2010. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Dehogy!Olyan 200-250 ezerért akarok egy 3-4 éves mént vagy heréltet, 160cm fölöttit.De néztem és a papíros lovak mind drágábbak.
2010. nov. 12. 20:10
 5/13 anonim ***** válasza:

Mire szeretnéd?

Mert ha csak hobbi akkor( tudom, hogy rossz tanács, de vehetsz papír nélküli lovat.Bár orvost vinnék magammal.

2010. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igazság szerint a válság erre is kihat, a lóárak a béka segge alatt vannak, Én eladni szeretném a lovamat, de várok vele minimum nyár elejéig hátha felmennek kicsit az árak...annyiért most nem tudnám eladni mint amennyit ér.
2010. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, most tartunk ott, hogymár kínálat sincs, ezért várható áremelkedés. De azért olyan eszeveszett nem, tehát max a válság előtti piacnál nagyon másabb nem lesz (az olyan 50-100al volt drágább a mostaninál).
2010. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Télen csökkennek és tavasszal nőnek. A minőségi belovagolt lovat (magyarul papíros, tenyésztésből származót) nem nagyon kapsz 400 ezer alatt. Ez szerintem egy reális ár. Kupectől kb 150 ezertől kapsz, de annak nincsenek papírjai, és ki tudja milyen problémái lehetnek.

Most lenne érdemes nézelődni a galoppról kiszortírozott telivérek közt, ilyenkor egész olcsón juthatsz jó lóhoz, igaz ezek fiatalok és átlovagolni se ártana a többséget.

2010. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Az nem igaz, hogy papíros lovat nem lehet találni 400alatt! :)

Szét kell nézni rendesen, el kell menni sokat megnézni esetleg kipróbálni.

Nekem nyáron szúrták le a lovamat,és most vettem egy pacit! olcsón, és mindene megvan!:)

2010. nov. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nooomooost..:D papiros ló nem feltétlen a legjobb sőt.. ha jóltudom a jó lovak sem ekrülnek 700000 forintba.:D az én lovams em ér forintban enynit (persze eszmei értéke van) és nem egy versenyt nyert..:D aztán miő? egy magyar sportló félvér..:d natessék..:D hibátéan pályát megy 110-120 centin.:D amúgy télen mennek a lovak ára mert oylankor az embereknek elfogy a széna és mihmarabb elaggya lovat hogy tuggyon vennia többiek enni.. ezért hogy gyorsan elaggya alacsony az ára is..:D
2010. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!