Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Berepült egy denevér az...

Berepült egy denevér az erkélyemre, nem tud kimenni. Mit csináljak, kimenni nem megyek ki, kinek lehet szólni hogy kimentse?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Betmennek :DDDD
2010. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nincs veled otthon senki aki segítene? Egyébként nem fog bántani, mert ő jobban fél, mint te tőle.
2010. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Menj ki érte, vedd fel a kezeddel és rakd ki. Nem fog petéket rakni a füledbe vagy leharapni a kezed, nem kell túlreagálni.
2010. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyedül vagyok, nincs senki aki segíteni tudna, én félek nem megyek ki, de közben sajnálom is szegényt. Valami szervezet állatmentők vagy valami nincs akinek ilyen esetben lehetne szólni?
2010. nov. 17. 21:24
 5/15 anonim ***** válasza:

De mitől félsz???

Nekem anno a szobámba repült be, megfogtam befőttesüvegbe, majd mielőtt elengedtem még végig is simítottam a szőrén ( hihetetlenül puha érzés!!).

Ne félj tőle, nem fog megharapni, csak borítsd le valamivel aztán ki tudod engedni de még az este, mert a fényben nem repülnek, akkor elbújnak aludni.

2010. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Készíts neki finom vacsorát, fürdesd meg, aztán ágyazz meg neki. Engedd kicsit tévézni, de éjfél körül szólj neki, hogy most már jó lenne aludni. Reggel korán keltsd fel, és reggeli után kísérd ki. Biztosan nagyon vidám és hálás lesz, talán ad névjegykártyát is...
2010. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Most ott tartunk, hogy az erkély ajtóra felkapaszkodott, ha kinyitom berepül. Azok közül akik azt írták, ne féljek tőle nincs véletlenül egy önként jelentkező miskolci lakos? Ha van szeretettel várom denevérmentésre.
2010. nov. 17. 21:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fogd meg! Simán megharaphat védekezésből, és a denevérek is terjeszthetnek veszettséget. Miért nem tud ki menni? Ha bejutott ki is jut, lehet, hogy nem akar elmenni.
2010. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Folyamatosan mászkál, beton az egész erkély próbált felmászni az oldalán, de nem tudott. Repülni nem repül, lehet hogy megsérült. Folyamatosan mozgásban van és az erkélyajtóra akar felmászni, itt kapirgál, néha megy egy kört a földön.
2010. nov. 17. 21:48
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálam egy virágcserépbe esett be egyszer egy denevér. Nem tudott kirepülni belőle. Másnap estefelé felborítottam a cserepet, kimászott belőle az erkély sélére és leurott, elrepült. Nem lehet, hogy nincs honnan leugrania?

Valami kislapáttal próbálj szerintem alányúlni, és úgy "kidobni".

2010. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!