Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan látszik ha egy ló...

Hogyan látszik ha egy ló sárlik? ("tüzel")

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Folyik belőle a g... =)
2009. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból tudod?
2009. jan. 13. 17:36
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, folyik belőle ilyen sárga trutyi (most nem tudom hogy hívják nem vagyok szakértő csak sokszor láttam), miközben a szeméremajkait nyitogatja vagy nem is tudom mit csinál...de szerintem nézd meg google-n :) és bocsi ha ebből most semmi értelmeset nem tudtál meg :)
2009. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. jan. 23. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor sárlik akkor azt onnan veszed észre hogy: úgy csinál mintha pisilni akarna csak ilyen sárgás fehér valami jön ki belőle.Pontosan én sem tudom megfogalmazni de már sokszor láttam . Remélem letudtál szűrni belőle valamit. :S
2009. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma megállt alattam, emelte a farkát.. kiállok a nyeregből, rogyaszt.. néz rám az edző, te mit csinálsZ?:o hát mondom sz*rik a ló.. nem csinál az semmit:D lehet hogy sárlik.. szóval valami ilyesmi
2010. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!