Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan irtsam ki a csótányokat?

Erika1964 kérdése:

Hogyan irtsam ki a csótányokat?

Figyelt kérdés
Hivtam csótányirtót, de nem használt, porral is probálkoztam de az se volt jó.
2010. nov. 24. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Taposd agyon őket :)
2010. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Takarítsál ki...
2010. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
fújj be nekik...
2010. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én panelben lakom és sajnos nálunk is volt már csótány!nekem a leghatékonyabbnak a csótánycsapda bizonyult rossmanban vagy a dm ben vettem és ilyen házikó formát kell összehajtani belőle azon ragasztó van és egy tablettát a közepébe rakni az odacsalja őket de ki már nem jönnek:)próbáld ki ajánlom!

2010. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bio stop a neve amúgy!
2010. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a csótánycsapda a leghatékonyabb.


Mi kertes házban lakunk, és valamelyik boltból, dobozban hoztunk haza néhány kis aranyos jószágot. A csapda egy héten belül összefogdosta őket, még mielőtt lett volna idejük elszaporodni.


Azonban ha panelban laksz, onnan csak úgy lehet végleg kiirtani őket, ha minden lakás irtat egyszerre. Ha csak egy lakásban kimarad az irtás, ott meglapulnak, és pár hét alatt újra benépesítik az egész háztömböt. Sajnos ez is tapasztalat, a párom nagylányai panelben élnek, és ez ott állandóan probléma. Az alattuk lakó albérlők (egyetemisták) sosem irtatnak, így sosem pusztul ki teljesen a csótánypopuláció...

2010. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a házban senki nem irtatta rajtam kívül.

Mi kihívtunk egy erre szakosodott céget,ők kiirtották,nálunk sosem volt többet,pedig a ház tele volt.

2010. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!