Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy irtsam ki az egereket?...

Hogy irtsam ki az egereket? Légyszíves. (többi lent)

Figyelt kérdés

Kertes házunkban elszaporodtak az egerek, olyannyira, hogy már a szobába is olykor bemerészkednek. Milyen jó, hatásos módszert tudtok? Ragacsot és mérget próbáltuk, nem látnék számottevő javulás(cica sajnos nem megoldható kutyák miatt)

Kérlek segítsetek tippekkel, akár tapasztalatból, mert őrjítő

Köszönöm szépen.


2011. aug. 7. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
2011. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tetris ***** válasza:

A háztartási boltokban lehet kapni csattanós egérfogót, és nem is túl drága. Csak óvatosan kell bánni vele, nehogy az újjadra csapódjon.

Van valami virágcserepes módszer is, csak utána kell nézni a neten.

Lehet, hogy butaság, de nem lehetne egy macskát kölcsönkérni a szomszédtól, ismerősöktől, rokonoktól? Bezárni a kamrába néhány éjszakára, aztán rendet tenne márcsak unalmában is. Nappalra meg szépen haza lehetne adni a cicust, csak éjszakára lenne nálatok.

2011. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Pedig amióta macskáink vannak, nincs egér:) Szerintem az egér már a macska szaga miatt sem jön arra.

No, de amíg nem voltak, addig a Bitox nevű piros granulátumot használtuk és nálunk elég hatásos volt. Néhány nap alatt eltünedeztek a kis rágcsávók. Mikor kiszórtam, megnéztem (volt, hogy megszámoltam), mekkora az adag és figyeltem, hogyan fogy. Az íze biztosan jó, mert szerették az egerek:)

Persze ha kutya is van, nem szabad, hogy akár a méreghez, akár az elpusztult egérhez hozzáférjen, ami nem mindig könnyű...

Az ultrahangos riasztókban nem igazán bízok.

2011. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha elszaporodtak az egerek vegyél nekik fogamzásgátlót vagy óvszert! XD te gyökér
2011. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
automata kalasnyikovval:D
2011. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó két hozzászóló nagyon vicces lehet, hozzászólásából ítélve kisfiú, akinek kis kukiját nincs kibe dugni és unatkozik :) így itt éli ki magát!(ha idősebb, akkor meg sajnálni tudlak, hogy így szólítasz meg mást, de hiába is magyarázom, neked nem tünik fel)


VISSZA témára: olyan írna véleményt akinek ilyen elektromos volt, hogy mennyire vállt be?! köszönöm

2011. aug. 7. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:
én linkeltem be az elektromos kütyüt.anyukámnak volt ilyen gondja és neki segített a szerkezet!
2011. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó, köszönöm, de ha lehetséges több véleményre lennék kíváncsi :) mert ha összességében, több embernek hatásos, akkor az lesz a megoldás :/
2011. aug. 7. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!