Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon cink, ha...

Szerintetek nagyon cink, ha egy lány pókot tart otthon terráriumban, háziállatként?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy fiús, de én szeretem a pókokat.
2010. nov. 29. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is lehet h taranék...de legjobban a leguánok tetszenek...amúgy meg ne törödj már h mit mondanak mások...kit izgat???:O
2010. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%

Nem. Én is pókkal alszom, bár nem az enyém a páromé, de a kedvéért elviselem. Geniculata egyébként.

Sokkal jobban ciki ha egy fiú annyira fél a pókoktól, hogy be sem megy abba a lakásba ahol tudja, hogy van pók. (Ezek a nagy pókok). Milyen pók amúgy?

22.L

2010. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább jó ha nrm olyan lány vagy aki meglát egy pókot és elkezd sikítani sztem tök jó ha pókot akarsz tartani:)
2010. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, sőt tök jó. Én is tartottam, most csótányokat tartok egy PET palackban. De "volt" denevérem is (nem tartottam, csak átmenetileg lakott nálam, mert beleesett a postaládába, és a műhelybe tettem fel a falra, az ajtót meg nyitva hagytam neki, hogy napszállattal elmehessen). Próbálkoztam még pinceászkával (pincebogárral), de azok sajnos elpusztultak. :(
2010. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem. Én például kígyót tartottam. Sajnos a póktól nem csak a szüleim, de nővérem is fél, szóval az teljes mértékben kilőve. De nem kizárt, hogy fogok tartani ha saját lakásom lesz.
2010. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

egyébként még nem tudom pontosan, hogy mien pók, mert még csak tervbe szerepel hogy tartok egyet.

2010. nov. 29. 20:17
 7/9 Platypus ***** válasza:
Az a ciki, amit te annak érzel. Ha neked tetszik a pók, akkor miért ne tarthatnál? Nekem is volt egy Brachypelma vagans-om, páran tényleg furán néztek rám, viszont sokkal több embernek tetszett, hogy egy lány nem fél a póktól. Mellesleg ritka unalmas állat volt, hetente 1x láttam.
2010. dec. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

hat en se vagyok az a nyapic csaj,hogy ha meglatok egy pokot elkezdek orditani...sot..''UTALOM AZ ILYEN LANYOKAT''

de azert en nem tartanak pokot,mint haziallatot:Dde sztem nem ciki

2010. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
kérdezd meg a VV Auerliot :D
2014. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!