Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? :' ( részletek...

Mit csináljak? :' ( részletek lent *. *

Figyelt kérdés

Faluban lakom és nem élünk fényűzően. Kályhával fűtünk.

most este bementem a szobámban,reggel óta még csak most, és tárva nyitva volt az ablak, valószínű a huzattól kinyílt, jég hideg van a szobámba -.-"

kimentem fáért, hogy begyújtsak és a fák közül kijött egy hatalmas patkány *.*

iszonyatosan félek még az egértől is nemhogy a patkánytól, nem merek újra kimenni, sírógörcsöt kaptam *.* ne nézzetek hülyének.

:'(


2010. nov. 29. 20:44
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

ha anya hazaér remélem együtt lesz elég bátorságunk,csak az a baj, hogy 10után jön haza (papámat ápolja) és tegnap is 3órát aludtam és úgy terveztem h én már alszok legkésőbb 10kor.. de így nem fog menni..

holnap szerintem szólok a szomszédomnak, meg a héten.. én nem fogok kimenni, az is biztos.. annyira félek, hogy azt el sem hiszitek *.*

köszönöm a válaszokat..<3

és már sikerült megnyugodnom *.*

2010. nov. 29. 21:16
 12/23 anonim ***** válasza:

igen igaza van 21:13nak

jobban fél ő tőled, bár mondhatja ilyenkor az ember. meg hát én ,magyarázok, aki meg a madaraktól fél:P

na de tényleg, nem tudsz segítséget hívni?

2010. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
de 10ig megfagysz:(
2010. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

igen, pont így volt, megütöttem az ajtót és majdnem rám szállt vmi nagy madár, attól is beszartam és kiugrott az a nagy patkány, na nekem sem kellett több, beszaladtam a házba és elkezdtem zokogni...

szomszédnak ilyenkor már nem tudok szólni, akire számíthatnék ő már biztosan alszik :(

nem az hogy szégyelleném, mert nem csak már túl késő van ahhoz, hogy becsöngessek :(

2010. nov. 29. 21:18
 15/23 A kérdező kommentje:

megfagyni remélhetőleg nem fogok, van rajtam csizma,kabát,sál..

várom anyát *.*


köszönöm, hogy értelmes válaszokat adtatok, a ti segítségetekkel sikerült megnyugodnom <3 =)

2010. nov. 29. 21:21
 16/23 anonim ***** válasza:

hát szívesen, lényeg, hogy meg nyugodtál:) sokan el sem tudják képzelni, milyen érzés, ha valaki fél egy bizonyos állattól


az a csoda, hogy értelmes válaszokat kaptál, mert én számítottam rá, hogy majd jönnek az oda mondogatások:S

2010. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Igen, én is arra számítottam, hogy sok marhaságot írnak majd, azért is írtam oda, hogy ne nézzenek hülyének..

De Hála Istennek csak hasznos illetve pozitív válaszokat kaptam.

még egyszer köszönöm =)

2010. nov. 29. 21:36
 18/23 anonim ***** válasza:

hát, ha valaki én aztán tudom, hogy milyen érzés. Engem speciel hülyének néznek, mert félek a madaraktól, sőt van aki azt hiszi, hogy játszom az eszem. Én is tudom, hogy nem egy olyan állat amitől általában félnek az emberek, de én akkor is félek:)


anyuval tegnap kint cigiztünk és 2 veréb bunyózott, de tök közel repültek hozzánk, én meg beálltam a 2 ajtó közé, anya meg röhögött, hogy: "jönnek a Vér verebek":D:D

2010. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

de pedig mi is tisztában vagyunk vele, hogy jobban félnek ők tőlünk, vagyis a patkány esetében nem tudom, azt sem, hogy az mennyit tudna nekem ártani..de hát milyen nagy már, piros szem, hosszú farok áááhhh.. fúújjj.. nagyon félek tőle..

de hát ha valamitől rettegünk, nem olyan könnyű figyelmen kívül hagyni ha ott van szinte melletted..

2010. nov. 29. 21:47
 20/23 anonim ***** válasza:

hát konkrét biztos nem fog oda menni és megharapni téged, de ha olyan helyre nyúlsz és pont ott van, és véletlen megharap, akkor egy gyors tetanusz kell, mert ronda dolgokat terjeszthetnek a patkányok. Gondolj bele koszban élnek:S


na de remélem haza ér anyud, és majd ketten hátha többre mentek:) azért úgy könnyebb lesz, ha ketten mentek ki:)

2010. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!