Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell gondozni egy...

OOKrisztiOo kérdése:

Hogyan kell gondozni egy katicát? (részletek alul)

Figyelt kérdés
Találtam egy katicát de előszőr azthittem valami undok bogár, és összenyomtam, szerencsére naon szar papucs volt ugyhogy nagy baja nem lett mert mozog, csak rosszul, de szeretném undi h hogyan ápoljam:/most egy kis dobozban van amibe tettem földet és levelet én egy lámpa alatt van ez jó neki?
2011. júl. 21. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
félig összenyomottan kaja nélkül? baromi jól érzi magát
2011. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szegényt inkább engedd el vagy végső esetben öld meg :S
2011. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:(Biztos nincs más megoldás?egyáltalán mit eszik?
2011. júl. 21. 12:08
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Levétetveket. Vidd ki és rakd rá mondjuk egy rózsára. Ezzel teszel neki leginkább jót.:) Engedd szabadon...
2011. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A katica nem egy háziállat hogy lehetne már gondozni? Nem tudom hány éves vagy de 10 éves kor alatt még én is sajnáltam egy összetaposott hangyát is.
2011. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A katica ragadozó, levéltetveket eszik, nem leveleket. Engedd el, az lenne neki a legjobb.
2011. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, és atttól még mert némelyek még egy katicát is túl lelketlenek megsajnálni attól én még így szeretem élni az életem, még ha túl nyálasnak is tartanak eggyesek, nem édekel, amugy meg nincs bezárva bármikor elmehet, de köszi a válaszokat:)mindenkinek
2011. júl. 21. 19:19
 8/13 anonim ***** válasza:
"Találtam egy katicát de előszőr azthittem valami undok bogár, és összenyomtam, " VS "atttól még mert némelyek még egy katicát is túl lelketlenek megsajnálni attól én még így szeretem élni az életem,"
2011. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

utolsónak üzenem:

az undok allat egy olyan bogárt értettem ami kártékony, pl kullancs, fülbemászó stb, am a pókokat is gyűlölöm mégis megsajnálom őket, a kettő nem üti egymást..

2011. júl. 21. 21:22
 10/13 anonim ***** válasza:
sem a kullancs, sem a pók nem bogár...sőt még a fülbemászó sem...
2011. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!