Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van úgy hogy a kutyák megérzik...

Van úgy hogy a kutyák megérzik ha baj van? Ill. ha beteg valaki? Lázam volt 39.5 fokos azt sem tudtam hol vagyok.

Figyelt kérdés
Aztán a kutyám oda jött és elkezdte nyalni az arcomat, és el sem mozdult mellőlem. és csak nézet. Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 17. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem tudják! én olyanról is hallottam már, hogy át is tudják venni a betegséget!
2010. dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen a kutya sokkal több dolgot megérez velünk kapcsolatban mint azt gondolnánk. Jack London egyik regényében leírja, hogy a -40 fokos hidegben az erdőben eltévedt vadász kétségbeesetten és fáradtan leül egy fa törzséhez támaszkodva, ahol aztán meg is fagy. A szánhúzó kutyája pedig mindaddig kitart mellette míg az élet pislákol benne. Amikor azonban már nincs kipárolgása az emberi testnek, gondolkodás nélkül megindul, hogy az emberi táborba vezető utat megtalálja.
2010. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!