Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen rovar lehet ez?

Milyen rovar lehet ez?

Figyelt kérdés
Olyan barnas szurkes szinu lehet, a butorba jol beleolvad, alig lehet eszrevenni. Mikozben fekudtem az agyon "ramrepult", olyan poloska kinezete van, bar nem ertek hozza. Bar ugy tudom az agyi poloska nem tud repulni. Most elrejtozott az agy kornyeken, a fraszt hozza ram:) Maskor is lattam ilyen bogarat a szobamban, de nem az agy kozeleben, es nem "tamadott", arzt hittem nyari es berepult. De most tel van, mi lehet ez?
2010. dec. 21. 21:44
 1/2 anonim válasza:
Ha rövidet és zizegve repül az mezei poloska és ártalmatlan. Lakótelepeken is előfordul, hogy berepül a lakásokba. Igaz, most tél van, de ez már korábban berepült és elbujt. Megpróbál találni valami meleg helyet, de az ágyhoz semmi köze. Egy idő után az ablak fele veszi az útját és akkor meg lehet fogni, mert már magyon le van lassulva a hidegtől. Egyébként tavaszra így is úgy is elpusztul.
2010. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszt! Valoban rovidet repul es zizeg:)
2010. dec. 21. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!