Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tegnap vettem egy francia...

Tegnap vettem egy francia lógófülü nyulat aminek január 15. -én kell fialni. (lent)?

Figyelt kérdés

1.Valami trükk hogy télen ne fázzanak meg a kisnyulak ha születnének?

2.A francia lóggófülü egy Belga Óriás hímmel volt fedeztetve.. Ez nem baj? Születhetnek egészséges kisnyulak?

3.Egy nőstény nyulat lehet fedeztetni a testvérével?


2010. dec. 22. 16:00
 1/5 Bocipók ***** válasza:

Neked nem való állat az biztos.

Lehet-e a testvérével fedeztetni?

Te kefélnél a saját testvéreddel?

Nem tudom hány éves vagy, de nem futsz 100-on az tuti biztos.

2010. dec. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szűlész orvost.
2010. dec. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szép választ vártam...Akkor mond meg hogy nem lehet de ne beszélj ijet... Most te miattad nem fog ide senki se válaszolni ..kösz :(
2010. dec. 22. 20:31
 4/5 Platypus ***** válasza:

Ha jól gondolom kinti nyúl és haszonállatnak tartod. Szerintem elég szerencsétlen időpont a fialáshoz, valami védett helyre kéne vinned a ketrecet.

A keresztezésből szerintem nem lehet gond, nincs túl nagy méretkülönbség, a hibridek általában egészségesebbek és jobban nőnek mint a fajtatiszták.

Nyulakat rendszeresen fedeztetnek testvérrel vagy apával, ha nem kiskedvencnek akarod tenyészteni, akkor nem gond, a gazdasági célú nyulakat erősen beltenyésztik az egységesen jó hozam elérése miatt. Mivel a te kisnyulaid hibridek lesznek, ezért sokkal távolabb áll 2 testvér génállománya egymástól, mint egy fajtatiszta nyúlban 2 sokad-unokatestvéré.

2010. dec. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi ..Terád vártam .... Köszönöm!
2010. dec. 23. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!