Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » El tudnám így adni a francia...

El tudnám így adni a francia bulldogot?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 1,5 éves francia bulldogom, de vemhes, viszont stafford csinálta fel... Elképzelhető hogy így el tudom adni?
2010. jan. 14. 21:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%

Ha van lehetőség még, akkor most vemhesen ivartalanítsd. De szerintem nem fogod tudni eladni így.

Azt ugye tudod, mekkora felelőtlen vagy?

Ha eladni nem is fogod tudni, de legalább ajándékozd el, neked nem való kutya, ha ez megtörténhetett! És úgy meg pláne nem, hogy így gondolkozol.

2010. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Miért akarod eladni? :S És miért hagytad hogy egy kan rámásszon?
2010. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%

Persze, ha valakinek egy olyan francia bulldog kell akit egy staffi felcsinált és még nem szülte meg a kicsiket, akkor el tudod adni.

Miért nem vállalod a következményeit a felelőtlenségednek?? KÖTELESSÉGED orvost hívni hozzá amikor fial és mellette lenni, ha már hagytad, hogy felcsinálja a staffi. És persze gondoskodni a kicsikről is, nem kivágni vagy megölni őket. Lepontozhatsz h.lyegyerek.

2010. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%

1. Nézz már meg egy francia bulldogot meg egy staffot, méret különbségbe, szerinted hogy tudná kihordani a bulldogod? BELEPUSZTÚLHAT A SZÜLÉSBE!

Milyen állattartó vagy te? Megcsinálod a bajt aztán menekülsz?????? pfffffff...

2010. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
hát.... nem találom a szavakat...ritka féreg lehetsz:((( bárcsak téged adtak volna el szervkereskedőknek... a kutyának meg találj egy normális gazdit te seggarc, és soha többet ne legyen állatod:(((
2010. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%
nem elsőnek írtam.
2010. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
De sok köcsög van itt... Most hoztam el a kuytát ismerősömtől, akinek a rokonánál volt vidéken, és ott csinálta fel, rgo én mentettem meg a kuytát, mert ismerősöm menhelyre akarta adni...
2010. jan. 14. 22:10
 8/30 anonim ***** válasza:
93%

Aha, jól megmentetted, de te már pénzért adnád tovább... no comment

az egyik "köcsög" voltam

2010. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Mivel 40ezer forintos kutyáról van szó, persze nem ennyiért, de töredékéért odaadnám hogy szegény kutya jó helyre kerüljön, mert nekem már van, így sajnos nem tudom sokáig gondozni, menhelyre meg nem adom
2010. jan. 14. 22:17
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

Hát nekem ez az ismerösőmnek a barátjának a haverjának a feleségének a fiának a gyerekének az embrióhala...

jó hagyjuk már... Te kúrtad el most ezen mit nem lehet felvállalni?

Ahelyett, hogy itt sírsz meg csorgatod a nyálad hogy mint a megmentőt sajnáljuk, meg dicsérjünk, már az egyik lábadnak az állatorvosnál kéne lennie, és tőle megkérdezni hogy ilyen helyzetben mit csinálj!!! De mogyóróagynak magyarázhatok!!!

a másik "köcsög" voltam;)

2010. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!