Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol találok Pest megyében...

Hol találok Pest megyében (vagy a közelében) versenyistállót, ahol zsokékat "képeznek"?

Figyelt kérdés

Az álmom az, hogy zsoké legyek, hogyan bonyolítsam le ezt? Kivel beszéljek, hogyan csináljam?

Hol érdeklődjek?

El kell mennem egy versenyistállóba, és ott kell beszélnem a góréval, vagy hogy?

Egyáltalán hol vannak ilyen istállók?

Zsokék, jelentkezzetek, ti hogy kezdtétek?

Kérlek titeket, fontos lenne...

Nagyon köszönöm a válaszokat!! :)


2010. dec. 25. 16:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szóval nem árt először fórumozgatni, vagy abrakmesteren, vagy paci.hu-n, hogy érdekel a téma, szeretnél közelebb kerülni hozzá. Itt megismersz egy pár jó fej emberkét, akikkel nem árt jóban lenni és be tudnak vinni egy ilyen helyre. Szerintem nem nézik jó szemmel a bámészkodókat, ráadásul ezek értékes lovak, szóval megnézik ki megy be, a bekerüléshez nem árt egy kis protekció, ahhoz meg ismeretség kel.
2010. dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
*kell
2010. dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Értem, köszi, akkor a holnapi programom is megvan, fórumozni fogok! :)

Már regeltem, talán már este is elkezdem.

Mondjuk meg is értem őket, hogy nem díjazzák a bepofátlankodókat. Milyen is lenne már. Odamegyek azzal egy versenyre, hogy "bocsi, zsoké akarok lenni"

Körberöhögnének. :)

Akkor először ismerkedem a dologgal. :)

2010. dec. 26. 17:08
 14/14 A kérdező kommentje:
Na, tettem fel egy új posztot, remélem segít valaki.
2010. dec. 26. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!