Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan gimit?

Hol találok olyan gimit?

Figyelt kérdés

hol lehet találni olyan gimnáziumot, vagy valami olyasmit ahova be lehet vinni kutyát,tengerimalacot??!!

(lehetőleg Ózd-hoz legközelebb)!


2010. dec. 31. 09:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Sehol. Tengerimalacot még csak be lehet könyörögni a biosz terembe, de kutyával mi a halált kezdjenek? Ki terelgeti ott egész nap neked? Ne vicceljunk, ez gimi nem óvoda.
2010. dec. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehol. Egy kutya hátráltat a tanulásban, elvonja a figyelmedet, és nem is érzi jól magát, ő nem tud 45 perceket csöndben átülni. Tengerimalac nálunk általánosban volt, de nem a teremben, hanem a folyosón hozzá nem férhető helyen, hogy csak nézegetni lehessen. Egy ilyet talán nálatok is megengednek, ha van aki gondozza, de a teremben szerintem nem. Mindenki piszkálná, felkeltenék szünetben, órán pedig szintén csak zavarna. Ha pedig úgy gondolod, hogy egy dobozban behurcolod, akkor nem vagy a legjobb gazdi.
2010. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz semmit ne is írj !!!!
2010. dec. 31. 09:57
 4/18 A kérdező kommentje:
vagy nem is ilyen gimi hanem valami olyan amiben benn kell lakni vagy milyen !
2010. dec. 31. 10:00
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk, egy vidéki szakközépben az egyik fiú bevihette a kutyusát, de ő látássérült volt, a kutya meg csendes és jól nevelt.

Unokatesóm értelmi sérült, és fejlesztő magánsuliba jár, ott kis létszámú csoportokban állatterápia van, mindig megbeszélik, hogy ki hozza be a kis kedvencét (még kötelező is nekik a kisállat tartása)


Amúgy ezenkívül nem hallottam még olyanról, hogy állatot a tanórára.

2010. dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Azt kollégiumnak hívják, és ott meg semmilyen állatot nem engednek tartani, bárhova mész az országban.
2010. dec. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

ó... pedig jó lenne egy olyan kollégium-ot találni!!


pedig csak egy kis kutya lenne kb:35-40 cm-es kutya... de mindegy...

2010. dec. 31. 10:05
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Remélem te nem 8-os vagy, hanem csak nagyon előre érdeklődsz, ha jól emlékszem 13-14 évesen már ismertem a kollégium szót és azt is tudtam, hogy nem alkalmas hely egy kutya tartására. A szobában valóban tilos mindenféle állat tartása, de van, ahol nem foglalkoznak vele, nem szólnak érte. A jobb helyeken viszont ahogy írtam, folyosón, aulában bele szoktak menni egy akvárium vagy terrárium telepítésébe, ha van hely, van aki gondozza és jófej az igazgató.
2010. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mármint kisállattal nem foglalkoznak (hörcsög, hal), egy kutyával kivágnak.
2010. dec. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van "osztályállatunk" egy hörcsög. A tanárok tudta nélkül vette közössen az osztály. Amikor meglátták nem akarták megengedni. Aztán azt mondta az ofő, hogy maradhat, amíg nem találunk neki gazdit. Szeptember óta ott van és már nem keresünk neki gazdit, mert mindenlki megszerette (szünetben vki hazaviszi). Vmi hasonlóval próbálkozhattok, hátha sikerül.

17/L

2010. dec. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!