Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy kb. kétnapon...

Normális az, hogy kb. kétnaponta találok egy százlábút a szobámban?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni ellenük, vagy legalább hogy kevesebb legyen? Az én szobámban mindig lehet találni egyet, ha akar az ember (ha nem akar, akkor is).
2011. júl. 12. 04:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok a válaszokra, mert pár napja egy hatalmas száz(mit száz, ezer!) lábút találtam a szobában, alig bírtam elkapni. Hatalmas volt...

Remélem nem lesz több. Nálunk egy időben a fürdőben volt sok százlábú, nem tudom hogy jutnak be...


Én piros mászórovar elleni Raiddel fújtam körbe régen, akkor csak döglötteket találtam.

2011. júl. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy normális, nálam például nincsen.

Nálunk társasházban a harmadikon a fürdőszobába települt be egyszer az ezüstös pikkelyke nevű állat néhány példánya, de kiirtottuk.

[link]


Milyen a házatok, kertes? Földszinti lakás? Pontosan hogyan nézett ki ez a százlábú?

2011. júl. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

volt, hogy éjszaka 2 mászott az arcomon,komolyan a halál vize kivert. gyerekkorom óta irtózom tőlük.

kénytelen voltam a kezemmel összenyomni, de , hát olyan kemények és undorítóak.

azon a nyáron nem mertem többet nyitott ablaknál aludni.

akkor valami rajzás, vagy valami invázió volt.

azóta is rettegek, nehogy megint jöjjenek,de muszáj kinyitni az ablakot.

de lehet, hogy már nappal bejönnek és elbújnak...

de azóta nem volt "szerencsém" hozzájuk.

minden esetre egy chemotoxot betettem a szobába.

2011. júl. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kicsi faluban, családi házban lakunk, és már nagyon elegem van, hogy így tele van a házunk, hogy minden este találok egyet.

Barna százlábú volt, nem pókszázlábú, olyat csak 1x találtam, szerencsére, de ezeket sem bírom már. Tegnap lefekvés előtt megöltünk egyet a konyhában, erre ma hajnalban már a szobámban is rohangált egy. És ez mindennapos...

2011. júl. 12. 09:12
 5/17 A kérdező kommentje:
Megint itt van egy, de ez most még egészen kicsi...
2011. júl. 12. 09:30
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

én talán körbeszórnám a házat rovarirtóporral, de ha van háziállat, kutya, macska, akkor ez problémás.

lehet, hogy már bent laknak például a padló szélénél a résekben, ezért oda is szórnék.

2011. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Nemsanyi válasza:
100%
Tegyél az ablakra szúnyoghálót! A rovarölőknél válassz olyat amelyik nem káros a melegvérű állatokra, ráírják a dobozra! Szegény...
2011. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
a szúnyoghálót simán átrágják, emberi szemmel alig látható módon. csak a méreg segít.az ablakkeret résein is bejön, ha az már egy kicsit vetemedett.
2011. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szúnyogháló van az ablakon. Rovarirtózni meg kb. kétnaponta szoktam, és mégis jönnek... :(
2011. júl. 12. 12:03
 10/17 anonim ***** válasza:
talán valami rovarcsapda. (tudom, hogy nem rovar:)de hátha valami édes löttyre, vagy sörre belemásznának a rohadtak.
2011. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!