Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ezek szerinted mik? Bőv. Lent.

Ezek szerinted mik? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Az iskolában nem olyan rég óta undi kis lények vannak. A pocsolyában uszkálnak ( a homokozó az udvaron most ki van ásva belőle a homok és tele van vízzel)

kb 4-5cm-esek és barnás szürkés színük van. Amikor kiszedtük őket egy bottal nem pusztultak el hanem másztak . Nagyon undorítóak. Sajnos képet nem tudok készíteni!


2011. jan. 5. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! Hogy-hogy nem fagy be? Amúgy szerintem lótücsök lesz.

[link]

2011. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért mert minden nap ott pacsálnak az elsősök éjszaka meg nem tudom. De nem lótücsök.
2011. jan. 5. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
A lótücsök nem szereti a vizet, nemhogy úszkáljon benne. Ebihalakhoz meg késő (illetve korán) van. Igazából ilyen hidegben el sem tudom képzelni, hogy mi lakik egy pocsolyában, hiszen szaporodáshoz hideg van, kifejlett állatok pedig nem ilyen vizeket keresnek. Rovarokról van szó, vagy inkább nyálkás gerincesekről? Van lábuk? Milyen az alakjuk?
2011. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nyálkásak és nincs lábuk és olyan csigáknak amilyen tapogatójuk van ahhoz hasonló van a fejükön. Olyan átlátszóak mint a medúza.
2011. jan. 6. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!