Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A görény háziállat? Ti mit...

A görény háziállat? Ti mit szóltok a görényt sétáltatókhoz?

Figyelt kérdés
Szóval én rettenetesen undorodom tőle. Ma csoportosan sétáltatták őket a játszótér környékén ahova a kisfiammal járok. Ők a járdán én pár méterre tőlük az árokban kerültem ki őket. Ez most komoly???? Én térjek le a gyerekemmel mert jönnek a görénnyel, és mert én undorodom??? Még most is lever a víz ha rágondolok.
2010. jún. 6. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hol látsz görénysétáltatókat?

Amúgy igen, gyakran látni már ilyet, de még nem annyira elterjedt. Én mikor először láttam valakit görényt sétáltatni furának találtam, mivel nem tudtam hogy háziállatként kapható, de én szimpatizálok a vadászgörényekkel (már ha arról van szó). Szerintem aranyos állatok.

Egyébként ne térj ki, menj el mellette, általában az ilyen csoportos sétáltatásokat görényes klubok szervezik, a gazdik oltatják az állatot, próbálják tiszta helyen tartani, és leszoktatni a harapásról is.

Szóval ha te azért mész az árokba, mert undorodsz, 50%-ban a te hibád, simán elmész a csoport mellett, nem lesz semmi baj. :)

Ja amúgy nincs görényem, mielőtt azt gondolnád.

2010. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
73%
Az, hogy te mitől undorodsz, az a te dolgod. A görény, ha kulturáltan tartják, lehet háziállat... ahogy a malac. Vagy a kutya. Vagy a macska. Utóbbiak sem tisztábbak, mint a görény, sőt...
2010. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Voltunk egy ismerősünknél,aki görényt tart.Már az érkezésnél megcsapott az irtózatos büdös,ami a panelház egész folyosóján hömpölygött.Még órákkal később sem tudtunk enni.Undorító,de nem veszélyesebb mint a kutya,vagy a macska.
2010. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért, talán ő "térjen le", mert Te undorodsz tőle? Vagy hogy van ez?


Egyébként vicc, hogy egy ilyen aranyos állattól ennyire undorodsz. Gondolom egy kicsivel nagyobb testű kutyától, amely simán halálra marhatná a gyerekedet, nem félsz.

2010. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Akkor írd ki magadra nagy betűkkel, hogy UNDORODOM A GÖRÉNYEKTŐL, ők magukltól honnan tudnák, hogy le kéne térniük előled? Amúgymeg mi a bajod szegény görényekkel??
2010. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Ekkora marhaságot! Ha ezt megoldod meséld el hogy kell mert én meg a pókoktól undorodom és szeretném ha kitérnének előlem ha valahol sétálok! Köszi!
2010. jún. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megismernéd őket, akkor rájönnél, hogy a görény az egyik legérdekesebb háziállat. Évezredek óta tartják háziállatként! Nagyon barátságos, tisztán tartva és ivartalanitva szinte semmi szaga sincs. Legalábbis egy zsúfolt buszon én jobban szoktam undorodni egyes emberektől :)
2010. jún. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnél, más országokban miket tartanak háziállatként.

Amúgy igen, ha te valamitől udnorodsz, aminek amúgy a tartása, birtoklása legális, akkor egyértelműen neked kell elkerülnöd azokat a helyzeteket, amikor találkozhatsz az undorod tárgyával.

2010. jún. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És néhány punk nyakán utazó csukjáspatkány nem zavar?Miért kell másokat piszkálni,amiért neked nem tetszik valami?Ajánlom a tanyasi életet!Ott biztos megleszel..
2010. jún. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazatok van. Nem piszkálok senkit, csak kíváncsi voltam, hogy másokat ez hogyan érint.
2010. jún. 7. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!