Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan állatod,...

Volt már olyan állatod, aminek volt valami testi fogyatékossága? Pl. Vak, süket,3 lábú, nincs farka stb.

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 14:56
1 2
 11/15 Platypus ***** válasza:

Egy farkatlan kutya szerintem sem fogyatékos. De egy macskának már megnehezíti az életét, egy patkány meg bele is halhat, mert a farkán át adja le a hőt.


Nekem egyensúlyzavaros patkányom van, valami fülgyulladása volt, és hiába kúrálta ki a doki, az egyensúlyprobléma megmaradt. Szegény félretartja a fejét, nagyon furán mozog, de sikeresen megoldja az akadályokat és még így is mászóbajnok.

2011. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen,egy puli kutyusom vak volt.Szegény ha arrébb tettünk egy vödröt az udvaron nekiment,viszont ha minden pontosan ott volt a helyén akkor szaladgált,visszahozta a labdát meg stb. mint egy "rendes"kutya..:D Nagyon szerettem.
2011. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem az enyém volt, de lovagoltam vak lovat. Full vakot. Pályán nem szeretett dolgozni, de terepen maximálisan bízott bennem. Imádtam!

Saci volt a neve. Ijedős volt azért, mert nem látott szart sem, de helyes kis ló volt.

Aztán eladták, és lefogadom, hogy nincs olyan jó dolga, mint velem volt.

Aznap, mikor elszállították reggel, suliba kellett mennem, de képes voltam órákkal előbb felkelni, hogy hajnalban kimenjek hozzá, tisztességesen elköszönni.

Mondjuk ez marhára nem tartozik a tárgyhoz. :D

Most kábé egy fél ország van közöttünk.

Én gondoztam, mikor felszakította egy szög a lapockáját, és én nem engedtem, hogy elaltassák. Én fejtem, mikor leválasztották a csikóját, és a tejtermelése nem akart alább hagyni.

Úristen, de hiányzik, most döbbenek rá... Mi lehet vele vajon? Drága kicsi Sacim. :((

2011. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen a farkatlanságon így kiakadni?

Te jó ég.

2011. jan. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nekünk valami levágta a hátsó lábát sajnos el kellett altatni szegény cicát :S
2011. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!