Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nyulat lehet házi kedvencként...

Nyulat lehet házi kedvencként tartani lakásba? Meddig él?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 15:31
 1/7 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Lehet, de készülj fel a tetemes és mindenfelé gurgulázó szőrre. 7-10 évig is él.
2011. jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Platypus ***** válasza:
A törpenyulak kifejezetten lakásban tartandó házikedvencnek vannak kitenyésztve.
2011. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, bármilyen fajtát, akár sima házit is, csak az jóval nagyobbra nő, mint egy törpe.

Ivartalanítva (amit feltétlenül meg kell csináltatni) 8-10 évig is elél.

2011. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És ha nem szeretnéd, hogy vedlés időszakban minden szőrös legyen vegyél rex törpenyulat. 12-évig is élhet, ivartalanítottan.
2011. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet a törpenyulak kifejezetten erre vannak tenyésztve:)Nekem is van egy 6 éves,úgy tudom 12 évig is élhetnek...Sok sikert a nyuszihoz:)
2011. jan. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekünk is volt egy nyuszink nagyon szerettük szobatisztaságra egyből meg tudtuk tanítani. Családi házban laktunk és ő is bennt volt. Az udvarra bármikor kiment amikor kedve tartotta majd jött vissza. Én úgy mondanám, hogy olyan volt mint egy kisebb kutyus. Egy rosszasága volt csak mindent szétrágott, de gondolom idővel ezt is meg lehetett volna oldani.
2011. jan. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem több nyuszim is volt, tündériek voltak. A lányokkal semmi gond nem volt, teljesen, megbízhatóan szobatiszták voltak, viszont amit tud, megrág. Tapéta, ajtófélfa, és hasonló nincs biztonságban.

Volt fiú nyuszim is, ő jelölgetve pisilt mindenhova, elég bosszantó volt.

2011. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!