Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A nyestet is szokták házi...

A nyestet is szokták házi kedvencként tartani?

Figyelt kérdés
Ma megmentettem egy kis nyestet, mert meg akarták ölni, de én nem hagytam! Most tejjel etetem! Csak félek, hogyha megnő, akkor meg fog harapni, vagy ellopkodja a tyúkok alól a tojást! Erről le lehet szoktatni? Vagy? Bárki bármit tud a nyestekről az írjon le minden fontosat róluk!
2011. ápr. 10. 20:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

nem lehet leszoktatni, ezek az ösztönei, de adhatsz neki tojást, kutya szalámit, macska konzervet hús aprólékot vehetsz a hentesnél.

Miben tartod?

2011. ápr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Egyenlőre dobozba! Még nagyon picike, még a szeme sincs nyitva! De nagyon édes! Elkereszteltem Memphis-nek :)
2011. ápr. 10. 21:04
 3/22 A kérdező kommentje:
És ha adok neki tojás, meg kutyaszalámit, akkor nem fogja kinyírni a kiscsibéket, meg nem fog tojást lopkodni a tyúk alól?
2011. ápr. 10. 21:05
 4/22 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom, hogy ezt kekk írjam, de el fog pusztulni... még szopnia kellene, ha a szeme sem nyílt ki...Amilyen tejet Te adsz neki, az nem ugyanolyan tápértékű,mint az anyja teje.
2011. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
kekk=kell :)
2011. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

most írhatnám, hogy engedd el szegényt stb, de úgysem fogod, szóval vegyél neki ketrecet, majd ha nagyobb lesz akkor vadászgörénynek való ketrecet, keress a neten valami olyat, amiben leírják, hogy mivel lehet etetni az árva vadászgörényeket, ez megfelel a nyestnek is

(képe küldj róla)

2011. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
előző és első voltam, ha egy dobozban tartod akkor kifogja nyírni a kiscsibéket és minden mást, mivel ez egy ragadozó állatka.
2011. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 10. 22:01
 9/22 A kérdező kommentje:
Csak most van dobozba! Késöbb vagy elengedem, ha már tud fogni élelmet, vagy veszek neki ketrecet! De egyenlőre jó a doboz is
2011. ápr. 10. 22:02
 10/22 A kérdező kommentje:
Hiába engedném el! Egyedül mit kezdene, csak valami megenné! Anyja otthagyta, mert a padláson volt, de a lukat be akarták csinálni ahol eddig bejárt! Szóval vagy kinyírták volna, vagy elhoztam! Inkább felnevelem én!
2011. ápr. 10. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!