Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kis palota pincsi kutyám...

Kis palota pincsi kutyám megszökött. Van rá esély hogy visszajön?

Figyelt kérdés
Kicsi palota pincsi kutyám elszökött, most, este 8óra nagyon sötét van, kimentem, kiabáltam neki, kertek alól ment ki. Anyámmal bejártuk kb egy 100-200 méteren kiabáltunk neki, de nem jött. Nagyon félek. Nagyon pici, lehet hogy forog valami kutya és arra ment ki... Félek hogy megfagy... Van rá esély hogy visszajön? Nagyon kétségbe vagyok esve.:'(
2011. jan. 21. 20:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért tényleg nem ártana ivartalaníttatni,nem mindig lesz ilyen szerencsés.
2011. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
örülök :)
2011. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom hol mehetett ki... Akkorát ugrik ez...:D

De holnap átnézek mindent itthon... Réseket... mindent... Több ilyet nem akarok...

2011. jan. 21. 21:20
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 3 éves kan palotapincsim! Ő is szökős..este mindig elmegy sétálni de 1-1,5 óra múlva vissza jön. Anyukám elé szokott kimenni a buszmegállóba. Tőlünk úgy 15-20 perc a buszmegálló! Simán haza talál egyedül. Pedig egyszer sem lett sétáltatva! De már megcsináltuk a kaput így már nem megy el! :D Nekünk is nagyon ugrálós. Kiugrik a kapun, meg a pincébe leugrik meg vissza is ugrik. Akrobata egy kutyus az tény. :D
2011. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jaja, nálunk is ez van... De imádjuk :D
2011. jan. 21. 22:33
 16/18 anonim ***** válasza:

"Sajnos, a pincsi nagyon buta és rossz orrú kutyafajta, gyakran már 100 méterről sem talál vissza, ha nem ismeri a terepet. De azért nem kizárt, hogy szerencséje lesz, és valahogy visszakeveredik."



Nos ezzel nagyon nagy hülyeséget mondtál..

A pincsik igen is okos állatok 2 hét alatt szobatiszták lesznek. Okos kutyafajta. Nem azért mondom mert nekem is az van hanem azért mert ismerőseim kutyusai is okosak. Még a Yorkinál is okosabb. A német juhásznál is. Csak sok foglalkozást igényel. De nem annyit mint egy másik kutyus. (= Tapasztalatból mondom. Minden trükkre 3-4 nap alatt be lehet tanítani. Én tanítottam itt a környéken a pincsiket hamar végeztem! (= Napi 3 órát foglalkoztam velük! (= Megdicsértek meg ledöbbentek! ;)

2011. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon okosak.

Nem értem mért írta ezt... Baromság... Bár én ilyen trükkökre nem tudom betanítani :D

2011. jan. 21. 22:35
 18/18 anonim válasza:
100%

Nekem is pincsim van. :)

Örülök, hogy visszatalált a kutyád!

2011. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!